Bambusy

(c) w14a 580 2009-04-04
Bambusy
580
589
37

Bambusy to zróżnicowana grupa roślin o wielu gatunkach. Niektóre osiągają zaledwie kilkanaście centymetrów, podczas gdy inne tworzą lasy wysokie na czterdzieści metrów. Bambusy należą do rodziny traw. Jest najszybciej rosnącą rośliną na ziemi. Zanotowano wzrost rośliny o przeszło metr w ciągu jednej doby. Bambusy wykorzystywane są jako lekki materiał konstrukcyjny, ale używa się też ich w kuchni. Do potraw dodaje się młode pędy bambusa, a z ziaren można wyrabiać chleb.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 29×20Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

jedzenieposiedzeniepokrytydużywnętrzpiekarnikprojektwzórnaturalny materiałokrągżółtymateriał budowlanystalmateriał kompozytowykuchenkaprzestrzeńrurabrońpociskiobudowakastetypociskpocisk bardzo trudne

komentarze

jwnf ok Nice ;-) Bambusy mnie wykończyły ... 215 Anna z Katowic extra! hejjjjjjj wygralismy !!!!!!!!!!! to było trudne, nieważny wynik ale to, że się udało życzę wszystkim zaczynającym układać POWODZENIA 198; trudne ale b.fajne.... trochę to trwało, ale udało się! :) Uff!!! Już kiedyś to układałam, ale nie pamiętam, czy skończyłam. 186....oj trudne Masakra... Ale po ułożeniu satysfakcja jest ogromna :) Świetny pucelek! 181 ... wrrrrr ;((( ... luiza .... wrrrr... 219;fantastyczne!!!Luiza przegieła. 183... bez pomyłki i z czterema fuksami i nawet lizaczka się nie dostanie ;((( fantastic! to jest potwornie trudne !!! Metoda prób i błędów połączona z cierpliwością działa ;) Tylko nie wiem, czy ułożyłam to po raz pierwszy, czy drugi, bo zostawiam wpisy od pewnego czasu. nigdy wiecej bambusow.xD T i M.;*:) ;D 184... może być! ;)) Świetny pucelek! Pozdrawiam wszystkich "tubylców"! Makabra! Najtrudniejsze puzzle jakie do tej pory układałam :) 490 super Było trudno, ale udało się :) Gratuluję najelepszym!!! Fun! More like this please! uf :) 181 - :) udało się hurra świetne !!! Prima puzzle :-) dzięki. oooooooooooo ułożyłam. Teraz ja idę myć okna. Powodzenia w układaniu i myciu okien. Bambusy i mycie okien... super sprawa, ale chyba więcej osób myje, bo jestem na liście:))) Very interesting/not easy 262 chociaż na chwilę na liście yes!!!!

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii