Jesienne liście topoli

(c) DJM Photo 70 2010-01-24
Jesienne liście topoli puzzle
70
767
41

Topola należy do rodziny wierzbowatych. Rozróżnia się około 40 gatunków topól. Drewno topoli jest wykorzystywane najczęściej do produkcji papieru.

kwiat wiele pokryty trzymać pomarańczowy roślina kwitnąca na wolnym powietrzu brzoskwinia kolorowy ciasto barwistość zielony pole płatek trawa niebieski zbliżenie roślina jednoroczna roślina wieloletnia symetria urodziny żółty wegetacja liść roślina lądowa ptak bursztyn zbiory fotografii rośliny okrywowe roślina zielna zdarzenie trojanek patelnia

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

184okbez błędu ale tylko 184 - puzzle superjest219...ale ułożone;)199188Kocham jesień... :-))263wow poprawiłam wynik o dwa punkty 184 :)z przerwami na gotowanie udało sie ale mozna oczy wypatrzyć;;;trzy razy miałam zrezygnować, ale nie poddałam się i jest ukończone (186). Uczy cierpliwości :)188 aż oczy bolą O_ONo, niestety tylko 186. Bardzo przyjemnie się układało.mozolneNajlepszy mój rekord! Jeszcze wiele przede mną!Co mogę powiedzieć? Tylko: Uff!cudnie się układa, ale miałam trzy potknięcia... puzzle - piękne ;)))!!! SUPER !!!;)178 ... no właśnie szczęście mnie zahaczyło ;))pokonałam te piękne listkioczopląsu można było dostać:):)194, chyba 8 błędów...okok:))Świetne:]trudne, ciekawe i bardzo wciągające. 221Aż 204, ale i tak jestem z siebie dumna, bo puzzle znakomite i piekielnie trudne.super, jak Wy to robicie, ja zaklikałam się... wynik... wstyd... pozdrawiam1445 ;)Bardzo fajne długo układałam :) a wynik 186 :)Topola = wspomnienie dzieciństwa. To było nasze ulubione drzewo do włażenia na nie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, bo wtedy te wspomnienia z pewnością nie byłyby takie miłe. BI masz absolutnie rację ten system nie jest miarodajny. Moim zdaniem powinien się opierać na stosunku popełnionych błędów do ilości kawałków, ale prawdopodobnie Admin nie czyta naszych komentarzy więc nie na co liczyć na zmiany. Pozostaje nam tylko cieszyć się tym co mamy i życzyć sobie nawzajem DOBREJ ZABAWY!Rzeczywiscie, trzeba uważać, żeby skończyć w granicach 184.187 ;-) to poli czyłem ;-(185 ... za pierwszym podejściem i bez jednej pomyłki! Wynik jest jedynie kwestią szczęścia (przy wielokrotnym powtarzaniu tego samego pucla), a nie miarą perfekcyjności pucmana! Szkoda, że tu panują takie zasady ...fajne te liście , pięknie wybarwione ale puzzle trudnedobre.bardzo trudneok 349;;;Great puzzle! I so nearly got on the hall of fame too, but I made one stupid mistake!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura