Las jesienią

Ronald Ryan 96 2011-11-20
Las jesienią puzzle ze zdjęcia
96
966
30

Najbardziej charakterystyczna oznaka jesieni, jaką jest zmiana koloru liści drzew, najlepiej widoczna jest w kompleksach lasów liściastych. Występowanie na jednej przestrzeni mnóstwa drzew pozwala na dostrzeżenie różnic w barwach i odcieniach barw między liśćmi różnych gatunków drzew. Liście niektórych drzew są czerwone, innych żółte, jeszcze innych brązowe i złote. Krajobraz jesiennego lasu to niezwykle piękny widok, szczególnie, kiedy las znajduje się w okolicy jeziora i jego ściana odbija się w gładkim lustrze wody.

most krajobraz pomarańczowy na wolnym powietrzu mały pociąg łódź woda rzeka drzewo ciało zielony roślina trawa jezioro pasący się otoczony odbicie symetria wegetacja naturalny krajobraz pustynia liść liściaste jesień staw ruchomy chmura rzeka bank światło słoneczne społeczność roślinna zbiornik zdrewniała roślina rezerwat przyrody las spadek jezioro biom środowisko naturalne mokradła modrzew klon równina lacustrine niebo

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Śliczne,-82.MASAKRA 110107jest83 słaboSuperżagle, woda i taki las...ehh93.Nie jest trudny, ale wynik nie najlepszy.ja bardzo lubię takie widoki!!! - 90ok.wynik marny ale widok przeciwnieprzyjemnie na specer z jesien192 siedziała bym nad tym jeziorem i patrzyła, patrzyła...94=^..^=;)las jesienią jest piękny -nieźle się na klikałam 122piękny las:)kolory cudowne-sam by nikt nie wymyslilpiknie i wielka radośćdooobreeedługo, ale miłe układanie pięknego pejzazu169,,, 302 ,,, oksuper96 =^..^=Wynik nie najlepszy ale kolejny puzzel o którym myślałam 'trudny" ułożony" =^..^= napewno poprawięwposuperPiękne barwy, ale aż 81 pkt.Linda,mais dificil de montar.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura