Fasola

elyrae 468 2012-03-30
Fasola
468
560
16

Fasola to jedna z najpopularniejszych strączkowych roślin uprawnych na świecie. Należy do rodziny bobowatych. Wywodzi się z Ameryki Południowej - uprawiana była przez Indian. Do Europy przywieźli ją portugalscy i hiszpańscy konkwistadorzy. Istnieje wiele gatunków i odmian fasoli, różniących się między sobą wyglądem łodyg i liści oraz, przede wszystkim, kolorami, kształtami i wielkością ziaren.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 26×18Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

owocewarzywaowocwarzywojedzenieprodukowaćmiskatalerzdeserwielewypełnionywiązkapokrytydużytrzymaćprzepissałatkaserpysznedeskamieszaninanasionkopełnykamykcukiereksłodkieczekoladapyszneziarno spożywczewieleciastkogotowany bardzo trudne

komentarze

Oczopląsu można dostać :D ufffff, napociłam się....215. Może kiedyś spróbuję poprawić. mocne 221 ! udało sie choś nie było łatwo :) ale na pewno były to najbardziej nużące puzzle... :/ trudne ale ok nie wierzyłam że dam radę 284 ok ok ok. ok przebierałam jak kopciuszek 219; fajne, najgorzej było zacząć.... tyle roboty a tylko 216, zal fajne Natrudziłam się sporo. Metoda prób i błędów. 220]fajne itrudne super!!!

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii