Kolorowe tkaniny na bazarze w Indiach

Oleg Doroshenko 140 2020-11-22
Kolorowe tkaniny na bazarze w Indiach
140
672
30

Dzięki rozwojowi cywilizacyjno-technicznemu podróżowanie po całym świecie staje się coraz szybsze i tańsze, a przez to dostępne dla rosnących rzesz ludzi. Mieszkańcy Europy korzystają chętnie z udogodnień w transporcie i z roku na rok częściej decydują się na wakacje w odległych krajach. Wraz ze zmianą ulubionych kierunków wakacyjnych, zmieniają się także upodobania turystów odnośnie do przywożonych z urlopów pamiątek. Wybierając egzotyczne kraje, podróżni szukają przede wszystkim kontaktu z odmienna kulturą i obyczajami, a doskonałą pamiątką stają się wyroby lokalnego rękodzieła, które stanowią namacalny dowód kulturowej różnorodności świata.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 14×10Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

  • 21:44dj

Najlepsza dokładność

  • 203dj

Ułóż podobne puzzle

indiestółróżneposiedzeniepokrytykobietawnętrzmałykolorowyna stojącoprostokątzabarwieniemagentaniebieskipokójwłókienniczywzórwątekbłonnikwełnianywełnakolorowykomputerdzieła wizualneobrazlekkikarminelektryczny błękitwłasność materialnaodcienieodcieniekocmodny dodatektkaninapościeljasnysypialniajedwabazja średnie

komentarze

219 ok 184 :) 175 OK ok :) jest Kochani, na komercję nie ma mocnych, wszak rządzi bylejakość. Takie strony są dobre, dopóki są w rękach pasjonatów... ok BI-raport z frontu powinnaś rozpocząć od info o zmianie admina, teraz rozumiem Twoje narzekania na reklamy, bo szczerze mówiąc myślałam, że masz jakieś niechciane aplikacje na kompie i to Twój indywidualny problem. Czy Łukasz otwiera jakąś nową stronę puzzlową? Jeśli będziesz miała cynk, to daj znać :D zobaczylibyśmy jaki kto ma sentyment do rankingów i kto by przeskoczył :D gdyby nie Twoje relacje to nie wiedziałabym, że ranking nie jest odświeżany. Wyjaśnia się też troszkę sprawa puzzli użytkowników, moje puzzle nie pojawiają się od dawna w katalogu i już teraz wiem, że nie jest to decyzja Łukasza, rozumiem też skąd pojawiły się moje opory przed wrzucaniem kolejnych. hm....co mamy napisać do nowego admina??? jak komunikować się z kimś nastawionym tylko na kasę??? a może o to chodzi, żeby stronka się zmieniła na tyle, że oderwiemy się od puzzli i "wyjdziemy na ulicę" , oczywiście na spacer, dla naszego zdrowia:D hehe pozdrawiam Świetne, 173 kulfon 173 182 180 ale!!! Problem nie w puclach z żarełkiem, choć fakt jest ich większość, dlatego dziś pochwaliłam admina. To nie są skargi, a te komentarze to tylko informacje dla Was. Do Łukasza pisałam, ale to już nie jest jego strona, została sprzedana i myślę, że dlatego tak się dzieje!!! Uważam, że jeżeli MY nie będziemy reagować, MY użytkownicy, MY dzięki którym żyją i zarabiają, to ... koniec z końcem zniknie, lub zmieni się nie do poznania nasza ulubiona stronka!!! Tylko tyle chciałam i chcę WAM powiedzieć!!!! A obecny admin w ogóle nie reaguje!!! Też pisałam! Ale ja jestem jedna sztuka, gdyby było nas więcej, to może to coś by dało! Przecież na ulicę nie wyjdziemy, ale napisać każdy może. Wszystko w naszych rękach i klawiaturach!!! Bardzo kolorowo 175 BI jeśli masz jakieś skargi napisz w kontaktach do Łukasza. On komentarzy nie czyta a na wiadomości raczej reaguje, A mnie akurat żarełko się podoba :) pozdrawiam 184 198 No cóż za urozmaicenie!!! Wreszcie nie żarcie!!! Raport z frontu: ranking przestał mieć sens, od miesiąca nie aktualizowany (może i dobrze, bo może stachanowcy odpuszczą!!!), nowych "naszych" pucli nie ma od 3 tygodni!!! Około 60% naszych pucli wcięło!!! Nie ma! I już! Reklamy mnożą się jak króliki, to jedyny pozytyw, podobno! I tu dorwała nas dobra zmiana!!!!! jestem na liście :) (180) 310 OK 175 ok? 202 182 ok 175 ok 174 ;) nie bylo juz kiedys podobnych?

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii