Idra (Grecja)

Sophie Vigneault 108 2013-04-12
Idra (Grecja) puzzle online
108
1321
2:32
101
26

Idra (Hydra) to niewielka grecka wyspa należąca do archipelagu Wysp Sarońskich. Do dzisiaj nie używa się tutaj żadnych mechanicznych środków lokomocji. Wyjątkami są służby ratownicze i służby miejskie. Pozostały transport ludzi i towarów odbywa się jak za dawnych czasów – przy pomocy zwierząt jucznych i pociągowych. Co więcej, wyspa nie ma bardzo rozbudowanej bazy turystycznej. Wszystko to sprawia, że na Idrze panuje dawny, XIX-wieczny klimat.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 12×9 (108 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 2:32elkusi
  • 3:39Baca
  • 3:58bbb
  • 5:06pogues
  • 5:10xxx
  • 5:37(219)mimi
  • 5:37(275)rt
  • 6:10vasa
  • 6:12Aguś
  • 6:30oskarinio

Najlepsza dokładność

  • 101eli
  • 102Baca
  • 103bbb
  • 104(3:26)elkusi
  • 104(14:10)hala
  • 104(15:13)maja
  • 104(22:16)ROCCO
  • 104(32:33)ella
  • 104(41:39)were
  • 105DOLAT

Ułóż podobne puzzle

transport wodnymiasteczkogrecjakrajobrazwielekilkawypełnionywiązkabudynekna wolnym powietrzumałyzaparkowanyłódźwodagóraportscenaciałogrupajednostki pływającestatekpojazdjeziorozadokowanyprążkowanydokarchitektura morskaprzystańportkanałmiejscowość wypoczynkowaarteria wodnaodbiciegórzyste formy terenuwzgórzepasmo górskiełodzieżeglarstwo - sprzętsupplieżeglarstwomaszteuropa

Komentarze

108 BYŁAM W GRECJI. o.k 109-fajne miejsce jest oki Baca! 18 x na liście, to co najmniej 18 razy układany ten sam obrazek! Sukces? Moim zdaniem chorobliwa obsesja! Bez gratulacji:((( sympatyczne puzzle 106 Tyle statek stoj,wynik 110 175 ok :) 107 170 fajnie by było tam być teraz :) 145 ok 185 ;;; 108 ładnie tu Miło sie układa:) xx Niełatwo się układa obrazki z łódkami, ale mają one jakiś nieodparty urok :) :) 113 ok. Chętnie spędziłabym tam kilka letnich miesięcy. Idealne miejsce na odstresowanie się.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport