Stacja kolejowa w Dallas (USA)

Ken Hurst 117 2016-04-21
Stacja kolejowa w Dallas (USA) puzzle ze zdjęcia
117
1257
3:41
109
29

Dallas to duże amerykańskie miasto położone w stanie Texas. Jest ośrodkiem przemysłowym, naukowym i ważnym węzłem komunikacyjnym. Charakterystycznym elementem miejskiego krajobrazu jest szybki tramwaj DART Light Rail, posiadający cztery linie oznaczone kolorami: czerwonym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym. Tramwaje należą do agencji Dallas Area Rapid Transit, która nowoczesny system kolei Light Rail uruchomiła w 14 czerwca 1996 roku. Ostatnia, pomarańczowa linia została oddana do użytku w sierpniu 2014 roku i prowadzi do lotniska Dallas-Fort Worth.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 13×9 (117 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 3:41ale
  • 4:23gerdi
  • 4:30ewana
  • 5:01bogusia
  • 5:02pogues
  • 5:18(119)xxx
  • 5:18(144)ave
  • 5:24ep1234
  • 5:31ted49
  • 5:42alex

Najlepsza dokładność

  • 109(9:52)LL
  • 109(14:30)bogusia
  • 109(14:34)Badul
  • 109(17:12)hala
  • 110Marcos
  • 111(4:43)ale
  • 111(22:19)cat
  • 111(27:42)homecome
  • 112K2K2
  • 113ina

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznamiastoobszar miejskiobszar metropolitalnyzastosowań mieszanychbudynekmetropoliana wolnym powietrzupociągzaparkowanyulicatorpojazdpieszychodnikarchitekturaszkłobiurowiecdrogaelektrycznośćżółtyzatrzymaćplatformatrybtransportciągnięciepojazd lądowymaszynastacjatabortransport publicznyżelazowycieraczkipasażerlokomotywa elektrycznaprzednia szybazatrzymanyameryka północnastany zjednoczonedallasteksasameryki

Komentarze

anbyliwybl, jak wybory w USA... 150 116 ok MIŁE UKŁADANIE ALE DUŻOBŁĘDÓW 124 179 - niezłe 118-ciemny daszek takie se... :) wynik 128 124 dużo ok 114 !!! 176 :-) fajne puzzle, miło się układało fajne :) 123 Bardzo miła układanka 144 wydawało się niezbyt trudne... :) ok 118 121 125 ok 117 147 169 jestem na liście :) (122) ole

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport