Łodzie w miasteczku Bosa (Włochy)

Bastian Linder 60 2017-02-28
Łodzie w miasteczku Bosa (Włochy) puzzle ze zdjęcia
60
1212
27

Miejscowość Bosa znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu włoskiej wyspy Sardynia położonej na Morzu Śródziemnym. Pierwszą osadę na północnym brzegu rzeki Temo założyli Fenicjanie. Miasteczko posiada iście śródziemnomorski klimat i jest chętnie odwiedzane przez turystów. Jego starówka zdominowana jest przez kamieniczki w pastelowych kolorach i labirynt wąskich uliczek. Sercem Bosa jest plac, na którym wznosi się katedra. Dwa kilometry od Starego Miasta znajduje się plaża i marina. Co roku 15 sierpnia w Bosa odbywa się specyficzna procesja na cześć Matki Boskiej z udziałem spławianych na rzece łodzi.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×6 (60 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

transport wodnykrajobrazwłochywielekilkawiązkaludziepejzaż miejskina wolnym powietrzumałyzaparkowanyłódźwodaportscenaplażagrupajednostki pływającestatekpojazdjeziorozadokowanyprążkowanyarchitektura morskaprzystańportkanałmiejscowość wypoczynkowatransport wodnyz przoduarteria wodnasylwetka na tle niebaodbiciewybrzeżełodzieżeglarstwo - sprzętsuppliekajakskiffpojezierzepiasekeuropasardynia

Komentarze

Szybko dało się ułożyć !! ŚLICZNY WIDOK WYNIK NIE 58 :) 58 ok 53 miasteczku niebylem a bylem Wlochy jest 53 :) ok 52 :) :) ok 54 65 ok 55 59 58 47,ok. ok jest 69 ok 53,ok. 51 ok Pretty good!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport