Dworzec w Poznaniu (Polska)

nikolaev 384 2019-03-27
Dworzec w Poznaniu (Polska)
384
619
16

Poznań to duże miasto położone nad rzeką Warta w zachodniej części Polski. W jego centrum, przy ulicy Dworcowej znajduje się stacja kolejowa Poznań Główny. Od 1879 roku dworzec mieścił się w okazałym budynku z czerwonej cegły, który był jednym z ikon Poznania – pojawiał się na wielu zdjęciach, obrazach i pocztówkach. W 2012 roku, w związku z organizacją przez Polskę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, oddano do użytku nowoczesny obiekt o powierzchni siedmiu tysięcy metrów kwadratowych. Trzypoziomowy budynek dworca zlokalizowany jest nad peronami.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 24×16Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

polskakolej żelaznaposiedzeniedużybudynekna wolnym powietrzupociągzaparkowanyulicatortekstpojazdniebieskirównoleglez przoduelektrycznośćplatformaelektryczny błękitpopędzaćznaktrybtransportpojazd lądowymetalstalmaszynastacjatabortransport publicznyżelazosamochód osobowysieć elektrycznadostawy prąduinżynieriaszynalokomotywawagon kolejowyoznakowanieeuropa trudne

komentarze

niewiarygodne! udało się! 201 bardzo fajne klocki! jbb :) 294 masakra Fajne, ale łatwo nie było ok 444 OK.,125 127 jest ok ok ok? ok 169 jestem na liście :) (167)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii