Stół zastawiony potrawami kuchni kaukaskiej

hasloo 54 2020-05-25
Stół zastawiony potrawami kuchni kaukaskiej
zagraj ponownie ułóż następne
Pierożki ... pyszota ! Pierożki ... pyszota ! 270
54
580
17

Kaukaz to duża kraina historyczna położona na pograniczu Europy i Azji. Mieszają się tu nie tylko wpływy kultur Wschodu i Zachodu, ale także około siedemdziesięciu grup etnicznych zamieszkujących ten zróżnicowany obszar. Kaukaska sztuka kulinarna nie jest więc monolitem, ale zbiorem złożonym z wielu tradycji i smaków. Wspólnym mianownikiem kuchni poszczególnych regionów są wykorzystywane do gotowania składniki. Ze względu na fakt, że Kaukaz zamieszkują przede wszystkim społeczności pasterskie są to przede wszystkim produkty pochodzenia zwierzęcego – nabiał i mięso oraz potrawy mączne, np. wiele odmian placków i bułek.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 6×9Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

jedzenieposiłekskładnikkuchnia jako sposób gotowaniastółdanieprodukowaćgrupa żywnościmiskatalerzróżneposiedzeniewielekilkawypełnionywiązkapokrytyludzietrzymaćmięsokanapkaprzepissałatkagrupawarzywo liściastejedzenienośnyciastona stojącogarnirunekkolacjadelikatnośćmakaron ryżowyobiadkoszobiadzupaakcesoria domowe łatwe

komentarze

117 ;-) ok byłem o włos 221 ok jest 124 155 123 ok? 175 Stół na bogato!!! jest Wygląda smakowicie 119 129 Łatwo nie było :) 172 :( jestem na liście :) (117)

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii