Spaghetti z pomidorkami koktajlowymi i natką pietruszki

karandaev 204 2020-10-24
Spaghetti z pomidorkami koktajlowymi i natką pietruszki
204
358
19

Spaghetti to nazwa włoskiego makaronu o specyficznym kształcie długich nitek. Przygotowuje się go z mąki z pszenicy durum oraz wody i podaje z różnymi sosami, często dodatkowo posypując świeżymi ziołami i startym serem. Potocznie nazwą „spaghetti” określa się również dania przygotowane na bazie tego rodzaju makaronu. Najpopularniejsze z nich to spaghetti bolognese, czyli makaron z sosem mięsno-pomidorowym pochodzącym z Bolonii oraz carbonara – makaron z sosem z boczku, żółtek i parmezanu wymyślony przez alianckich żołnierzy stacjonujących w czasie II wojny światowej w okolicach Rzymu.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 17×12Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

owocwarzywowłochydaniasingapurjedzenieskładnikzastawa stołowakuchnia jako sposób gotowaniastółdanieprodukowaćnaturalna żywnośćmiskacałe jedzenietalerzodżywianie wegańskienaczyniaposiedzeniezwieńczonyz drewnadużymięsokanapkasałatkapomidorpolewynośnypomidory koktajlowepomidor krzaczastypomidor śliwkowywłoskie jedzeniespaghettimakaronchiński makaronpancitmakaronmakaronal dentecapellinimakaronmakaron shiratakibucatinipicismażony makaronyi meinchow meinlo meinnaleśnikmakaron ryżowymakaron pomodoroagliooliostringozziwermiszelmie gorengfideopijany makaronmakaron instantyaki udonchińskie jedzenieyakisobabigolimakaron w stylu singapurskimtaglierinilinguinerzymeuropa średnie

komentarze

176 OK 179 OK 464 182 elemnidkn jest TRUDNE TROSZECZKĘ LEPIEJ 180 244 179, Fajne 179 uff...biały talerz, masakra 206 masakra 208 jestem na liście :) (197) ok 186 176 OK Hurrrrra , udało się :) 262 ok ok?

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii