Znicze

Lukasz Skorwider 198 2012-11-01
Znicze puzzle ze zdjęcia
198
593
12

Znicze nagrobkowe stawiamy zwykle dla upamiętnienia osób zmarłych. W Polsce najczęściej zapalane są przy grobach na cmentarzach, ale też pod pomnikami ku pamięci znanych osób lub ważnych wydarzeń historycznych. Znicze odgrywają szczególną rolę w czasie Wszystkich Świętych, gdy rodziny i przyjaciele, licznie odwiedzający groby zmarłych, dają znak, że pamiętają o ważnych dla siebie osobach. W ten dzień po zmroku cmentarze rozświetlane są tysiącami małych świateł, co tworzy niezwykłą atmosferę; sprzyja wspomnieniom, ale także refleksji nad tym co jest w życiu ważne.

polska miasto zastawa stołowa drink stół wypełniony zwieńczony brązowy trzymać drzewo nadal życie fotografia deska kuchnia zielony roślina pełny licznik pokój z przodu szkło noc odbicie lekki oświetlenie laptop latarnia akcesoria domowe mosiądz metal otwarty butelka oprawa światła zdarzenie wino dekoracja świąteczna świąteczna ozdoba ornament świeca naczynia do picia akcesoria oświetleniowe czerwony odcienie i odcienie idiofon europa wschodnia europa vela cementerio

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

oknie latwe, wynik 261308ELzbietaCiężka sprawa !441 -muszę to jeszcze powtórzyć ale jak odpocznępokonane -wymęczone 364512aż mi w oczach pociemniałoJa myślę, że to nie jest smutne święto, tylko pełne zadumy.[198] smutne święto. pozdrawiam serdecznie.Nice ;-)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Święta