Primosten (Chorwacja)

Darko Vučić 150 2012-10-18
Primosten (Chorwacja) puzzle ze zdjęcia
150
572
16

Primosten to miasto leżące w południowej części Chorwacji, między zatokami Primosten i Raduca. Niegdyś Primosten było osobną wysepką w pobliżu lądu. W 1542 roku, podczas inwazji tureckiej, miasto obwarowane było wieżami oraz murami. Z lądem Primosten łączył wciągany do góry most. Po wycofaniu się Turków most zastąpiono rampami. Chorwackie miasto słynie z winnic, których fotografie znalazły się w centrum ONZ w Nowym Jorku. W centrum miasta znajduje się XV-wieczny kościół, odnowiony w wieku XVIII. Świątynia znajduje się na wzgórzu, z którego rozciąga się wspaniały widok na morze i okolicę.

Miasto Town Krajobraz Świątynia Chorwacja wiele Residential area Urban design Łódź (jednostka pływająca) Woda Aerofotografia Perspektywa ptasia Drzewo Góra Plaża Parasol Ocean ciało Fotografia Jezioro Barwa niebieska skała Wybrzeże Wyspa Droga wodna Krajobraz naturalny przybrzeżny oceaniczny ukształtowanie terenu wybrzeże wodny lazur Puzzle Stock photography Świat ruchomy Podróż Zasoby wodne Rafa antenowy jasny Turystyka Karaiby basen Pływanie Półwysep Czas wolny Niebo Morze formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne Mapa Sztuczna wyspa Europa nowy jork Szybenik Ameryka Europa Południowa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

316-trudnejestdrugie podejście ale i tak trudne1021:)widok imponujacyPo 283 udało mi się poustawiać te domki:)udało się 449widoczek naprawdę piękny a wynik...297458 wynik mało zadowalający ale satysfakcja ogromna181, dużo, ale super się układało.kiepściutko.285, piękne, myślałam, że to woda, a to środek domków i taki wynik, pozdrawiam MRnie - puzzle fajne,ale ja zapraszam Admina do ułożenia :) pozdrawiamNice ;-)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura