Przystań w Dubrowniku (Chorwacja)

(c) Lianem - Fotolia.com 77 2008-03-25
Przystań w Dubrowniku (Chorwacja) puzzle
77
2567
155

Położony na południu Chorwacji Dubrownik jest głównym ośrodkiem turystycznym Dalmacji. Miasto posiada port handlowy i pasażerski. W pobliżu miasta znajduje się także międzynarodowy port lotniczy.

miasto miasteczko chorwacja wypełniony ludzie okno dach budynek dom na wolnym powietrzu mały łódź woda jazda konna port scena jednostki pływające statek pojazd jezioro zadokowany dok architektura morska przystań port wybrzeże kanał transport wodny arteria wodna architektura średniowieczna infrastruktura łodzie żeglarstwo - sprzęt supplie żeglarstwo chmura cumulus kopuła podróżować skiff łódź motorowa uruchomić niebo zbiornik wodny europa dalmacja morze adriatyckie dubrownik chorwacja makarska

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

:-)ok75, ,,,867374Piękny widok: szkoda, że mój wynik wynosi aż 96.74okWIDOK PIĘKNY WYNIK 78 POZDRAWIAM74 ale mi pięknie, bezbłędnie poszło! Wspankiałe puzzlejestokmoże byćoknajlepszy mój wynik74,długo ale bez błęduok47793 fajnenie było żle 88..79;fajneokĆhorwacja jest piękna8380tylko 77:)76Nie zle jak na moje mozliwosci.75, bez błędów, kilka dodatkowo przeskoczyło na plus i do listy i tak daleko :)98-niezłe puzelkinie byłam jeszcze w Chorwacji, ale podoba mi się, bardzo ładny portpoprawiłam ok:)kurcze, ja się pomyliłem raz i miałem 76. To jak można mieć o 10 mniej ?1257577=^..^=podobam miastasuper 74zazdroszczę im długiego lata 136(kocham ciepło, nawet upały)bardzo ciekawy zabytekstare zabytkowe miasta są piękne 109Oczka mnie rozbolały od tych dachówek.ok :)Fajny widoczek:):):)pięknecałkiem niezle 74superok...okokfajna zabawaFajneSuper zabawa:)oktylko jeden błąd-7787żmudne, ale przepiękny widokżmudne79dobranoc MILI>>>116 ładnie tam7884OK'''[ok[;87 =^..^=olekiepsko -106piekny jest Dubrownikok79;okokbyłam tamŁadny widoczek 81siupelfajne:)Wspomnienie lata, chetnie tam wrócęojoj:)niece78;79 - piękne, kiedyś tam byłamjest superokifajneokpiękny widokPiękne miasto, piękny kraj. Byłam, zwiedziłam i nawet puzzle ułożyłam. O wyniku układanki nie wspomnę :)Początek był dobry, a potem zepsułam. Przy układaniu łódek zaczęłam się nie przejmować.Fajne miejsce, choć jak byłam to padało ;) pozdro dla wszystkich, którzy ułożyli :)superfajneWidoczek z Chorwacji super i puzzle też74 trochę za dużoFajne czerwone dachy :)kjkjsławeksupersuperciekaweUwielbiam to miasto ... :)Super!okudało sięstrasznie łatwe...ok74 ;-(o.k.a może troszkę mniejsze kawałki???superdobreładny widoczekMarzy się lato teraz, kiedy już jesień za oknem...chcę do Dubrownika!86.widok ladny ruchy leoiej nie mowicłatwefajowebardzo prosteprzyjemnosc ukladaniavgładny obrazek...nic nie kumam... ani jednego błędu w układaniu... 74 ruchy i nie ma mnie na liście?! Do du ... brownika pojade w przyszłym roku.. :-)okfajny ale można się w nim pogubićok!okpo tureckich talerzah to pikuśUjdzie...tytjokifajne :)))dało się,fajnie tam jest w Dubrowniku.dobreGostaria muito de conhecer e tirar muitas fotos. Glautienne [Glauti]okLugar pra visitar e tirar muitas fotos.paneukoloNice spot to visit !!!bestnicevery nice ;)SUPERwow amazingtotally cool!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura