Wiejskie domy w Wy-dit-Joli-Village (Francja)

Philippe Halle 54 2018-01-30
Wiejskie domy w Wy-dit-Joli-Village (Francja) puzzle
54
1840
36

Wy-dit-Joli-Village to miasteczko we francuskim departamencie Val-d'Oise na południu kraju, położone 50 kilometrów od Paryża. Swoją nazwę według legendy zawdzięcza Henrykowi IV, który przejeżdżając przez osadę miał krzyknąć „a co to za ładna wioska?”. W Wy-dit-Joli-Village znajduje się ratusz oraz XII-wieczny kościół Saint Romain otoczony pozostałościami cmentarza Merowingów. Sam święty, arcybiskup Rouen, przyszedł na świat właśnie w Wy-dit-Joli-Village. Wieś otacza malownicza okolica, pełna tras rowerowych. W samej osadzie dominują zadbane domy w stylu wiejskim.

miasto miasteczko kościół kwiat francja okno sąsiedztwo dach budynek fasada dzielnica dom na wolnym powietrzu mały własność nieruchomość dom drzewo zielony roślina trawa skała ogród pasący się krzew dziedziniec podwórko cegła z przodu złóg drewno drzwi ściana chata osprzęt rośliny okrywowe lato żywopłot gospodarstwo rolne działka trawnik paryż niebo europa stary zachodnia europa le-de-france val-d'oise rouen dolna normandia wy-dit-joli-village

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

767680:)ELZBIETA:)74,,sielskie klimaty majace swoj urok a wynik to 8680ZABRAKŁO ŻEBY BYĆ NA LIŚCIE 74mam7883podobam, wynik 78ok76:)nawet urokliwe to miejsce... super na letni wypoczynek...okaa95oyu 100jjjNIE UDAŁO SIĘ POPRAWIĆ 76i się nie zmieściłam 78:)797678jest7480piękny78okjestem na liście :) (81)Love the Sundial !

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura