Pałac na Wodzie (Warszawa)

(c) Artur Bogacki (123rf) 187 2008-09-02
Pałac na Wodzie (Warszawa) puzzle ze zdjęcia
187
1361
67

Pałac Łazienkowski, znany również jako Pałac na Wodzie powstał pod koniec XVIII wieku dla króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Pałac był letnią rezydencją króla i miejscem słynnych obiadów czwartkowych, podczas których spotykali się polscy artyści. Kompleks pałacowy położony jest na sztucznej wyspie w Parku Łazienkowskim w Warszawie. Pałac został spalony w 1944 roku przez hitlerowców, a po wojnie odbudowany.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 17×11 (187 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

polskamiastozamekpałacwieżawarszawadużyludziebudynekdomna wolnym powietrzumałyzegarzaparkowanyłódźwodarzekadrzewojezioroz przoduarchitekturaatrakcja turystycznahistoryczna stronafunkcja wodyodbiciearchitektura klasycznaosiedledwórdwórcumulusrzekabankkolumnazasoby wodnezbiornikoficjalna rezydencjastarożytnyrzymski

Komentarze

aż 99 154 jest ghj Byłem widziałem na żywo.Piękna budowla.A jeszcze otoczenie do tego.Arcydzieło. 89 ok, ładny wynik, ale widok jeszcze piękniejszy :) :) jeszcze nie byłem, a chętnie bym doświadczył na tzw własne oczy... :-) 166-kto da więcej? :) Piękny Wilanów :) :-) marnie -128 Fajna zabawa palace mieszkal Sobieski :) piękny pałac ale wynik beee114 taki piękny pałac zasługuje na lepszy wynik a tu tylko 98 ufff udało się :) 137 widok bardzo ładny widziałam kilka razy O.O 117 ale trudna budowa puzzli ;P 158 Równa 100 =^..^= miejsce piękne cudne zdjecie... ole Piękny No nareszcie :P Znowu namęczyłam się z chmurami, no i trochę z wodą 151 aż 127 yeee! : DDD deee To miejsce jest najbardziej rozpoznawalne w łazienkach to główny budynek tego kompleksu zabytkowego jak wiadomo łazienki są jednym z najpiękniejszych miejsc parkowych w Polsce a nawet zaryzykuję w europie a co tam na świecie bardzo dobrze tu przyjść zobaczyć wchłonąć ten klimat ale wtedy kiedy jest bardzo mało ludzi wtedy można odpocząć ja łazienki znam i polecam pozdrawiam. Taki piękny! powodzenia :) dobra zabawa 424 ruchy, rządzę!!! 110. do bani! świetna zabawa 128 to chyba nie jest najlepszy wynik... ? ;) bardz dobra zabawa No w końcu się udało... Ruchy - jak zawsze kilka setek. ;p fajne ale się zakręciłam wynik masakra co tu komentowac, wszystkie są wspaniałe next oki... ,miło i szybko... gites"łazienka -taka w 108 kafelków super :}:} Ale się namęczyłam ale skończyłam. Piękne miejsce super uwielbiam ukladac irka ufff,podziwaiam następnego rekordzistę w układaniu tego samego obrazka ,pozdrawiam puzzlowiczów ))) pozdrawiam wytrwałych , dużo ruchów ale zrobione ! no to juz przesada tyle ruchow az wstyd napisac no ale trudno nie wszyscy moga byc najlepsi .. irka Było niełatwo ale się w końcu udało. łatwizna Super jazda z tym zdjęciem. Klasyka. Niebo trudniejsze, ale wynik może być nice B+ noo Jó a kép, régen én is jártam itt :) 6º con 101!!! q bueno!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura