Centrum Chicago nocą

(c) gary718 - FOTOLIA 70 2007-02-04
Centrum Chicago nocą puzzle ze zdjęcia
70
757
55

Położone nad jeziorem Michigan w stanie Illinois Chicago stanowi trzecie pod względem wielkości miasto USA. Od końca XIX wieku, kiedy zaczęły powstawać pierwsze wysokie budynki ze stali, Chicago jest znane z drapaczy chmur. Trzy najwyższe budynki Chicago to Sears Tower, Aon Center i John Hancock Center.

miasto miasteczko krajobraz wieża wiele wiązka sąsiedztwo obszar miejski obszar metropolitalny zastosowań mieszanych budynek fasada dzielnica element krajobrazu wieżowiec pejzaż miejski miejski styl śródmieście metropolia wieżowiec na wolnym powietrzu woda ulica nieruchomość widok ruch drogowy linia kondominium noc biurowiec sylwetka na tle nieba północ lekki elektryczność żółty zatrzymać bursztyn znak wysoki świat deszcz dzień horyzont chicago ameryka północna stany zjednoczone ameryka północna ameryki illinois

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

piękny widok...( : >jest1000rekord:):)Trudny ukladanki I udaloobrazek cudo, ale wynik masakra.ok:)105bardzo rozswietlone miasto133 dałam radętrudneto nie było wcale takie skomplikowane68;trudneCiężko było, ale dałem rade . ;]Odkrylam te puzzle i jestem zachwycona. Chicago - nie takie proste dodałabym 1/2 gwiazdkinie było łatwo79, pomyłki w górnym pasku.Zaliczone :)Oczopląs ;-)66... jakby jak, jakby MAK poszli na spacerek... to kto wie..., ale nie poszli ;((69 okStrasznie ciężko się układa takie "nocne" puzzle :(super...Ciężko - 66Nameczylam sie jak nie wiem,prawie 700 ruchow... ;pdżizas...zgubilem się w tej nocy na 72 ulicy ;-)o matko:)Pierwszy raz to ułożyłam,bardzo ciekawe.Wszędzie światła, jak dla mnie ciężkie były114.Cinżkie :)kkjiSuuuper, a to dlatego że tam byłam i wiem, że jest naprawdę pięknie...masakra, można dostać oczopląsuto "blokowisko" jest piękne ale oczy wysiadająsie nameczylem troche :pte puzzle jakies chore satrudne...Chicago nocą jest trudniejsze niż się wydaje. Jest bardzo trudne.Dlaczego nie można popatrzeć na ułożony obrazek, a podgląd jest bardzo mały i nie wyraźny.nie taki latwy jak sie wydajeKiepskieLubię takie klimaty...trudne to jest...Ale światła. ciężko mi szłoyyy, no nie takie latwe jak na 2*AAA... Ciężkiecholerne chicago!!okview from Hancock;-))) best view is from ladies room, lol ;-)))hardergood puzzle I wish I coould save and return later to finish I wish the puzzle would not automatically go away to comment after finishing!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura