Przystanek nr 1 - PUŁAWY

BI 280 2011-05-12
Przystanek nr 1 - PUŁAWY puzzle ze zdjęcia
280
165
7

No to wróciłam z wojaży ;)) Postaram się Wam o niej opowiedzieć. Na początek Pałac Czartoryskich, którego początki datowane są na XVII w. Kiedyś aleksandryjski Instytut wychowania panien, a dziś Państwowy Instytut Badawczy uprawy, nawożenia i gleboznawstwa.

miasto kościół pałac wieża okno budynek dom na wolnym powietrzu mały zegar ławka zaparkowany ulica jazda konna drzewo trawa pieszy pokój dziedziniec z przodu złóg architektura klasyczna drzwi osiedle park dwór dwór kampus sala meble ogrodowe okno skrzydłowe willa okazały dom pałac oficjalna rezydencja meble uliczne dom historyczny budynek rządowy ławka zewnętrzna niebo

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

bardzo okNasze perełki:)okTrudne ale mnie zawsze ciężko idzie układanie pałaców z dużą ilością okien.Dobrze, że znów jesteś, BI, bo tęskni się za Tobą jak diabli!!! W sumie jest co układać, bo ludzie nie próżnują, ale co BI to BI. A pannom raczej współczuję, gdy pomyślę co musiały, a czego im nie było danePo koszmarnej drodze między Łodzią a Tomaszowem i przeprawie przez fatalnie oznakowany Radom dotarliśmy do Puław. Było nawet jeszcze ciepło ;))

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura