Słowa

(c) Jennifer Stone 600 2009-10-16
Słowa puzzle ze zdjęcia
600
612
22

Wycinanie słów z czasopism i gazet nie jest specjalnie popularne w dobie komputerów i drukarek. Kiedyś było czasem wykorzystywane przez osoby tworzące ścienne gazetki, bądź wysyłające korespondencję w niecnych celach.

tekst projekt kreskówka kolekcja wzór karmin elektryczny błękit rysunek pismo odręczne ilustracja czcionka numer plakat grafika zdarzenie gry marka symbol rekreacja projekt graficzny reklama kolaż magazyn naklejka sztuka mapa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

uffma-sa-kra!!!-ale-jest!-jest!!!827 tragedia cała noc zeszła mi na układaniu ,oczy wysiadły ale ułożyłam.1621masakrato było nie lada wyzwanie ale dałam radę 10581038... Nareszcie skończone, wynik niezbyt imponujący, ale warto było, satysfakcja OGROMNANo wróciłam, 593, ale zaaa długo ;((( Idę płakać ;))596 ... radość, radocha i ... ;((( Ale jeszcze do niego wrócę!świetne, ale koszmarnie trudne :Dsłowa a takie trudne takie puzzle są fajne5936 godzin i 620 i ani ani... !Trudne i fajne - jest co pogłówkować :)uchchch... udało sięUfff! Jedne z najtrudniejszych jakie układałam! ;)łał!!! to było coś!! brawo!No właśnie o to chodzi... Taki obrazek to prawdziwa uczta dla puzzlomaniaka. Proszę o jeszcze :)bardzo fajne, więcej takich trudnych obrazkówoczy mi się połamały, ale warto było :)tragigia. wpakowałam się na dwa dni. bolą mnie plecy, bolą mnie oczy.823... i tak nie jest źle! Szkoda, że miniatury są w tak złej rozdzielczości i człek robi pucla "po omacku"!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Inne