Cukierki - serduszka z nadrukami

(c) iofoto 384 2011-02-14
Cukierki - serduszka z nadrukami puzzle
384
3156
32

Walentynki to czas, kiedy wreszcie możemy wyrazić swoje skrywane do tej pory uczucia. By nie narazić się na śmiech czy drwiny, wiele osób wykorzystuje popularne karty walentynkowe, które zapewniają im anonimowość. Dlaczego jednak nie spróbować oryginalniejszego sposobu przekazania ukochanej osobie tego, co do niej czujemy? Być może właśnie cukierek w kształcie serduszka, wraz z nadrukowaną krótką informacją powie więcej, niż 10-cio stronicowy poemat? Ponadto taki upominek spełni również funkcję bombonierki, a przecież przez żołądek do serca!

jedzenie kuchnia jako sposób gotowania przekąska deser wiele wiązka pokryty z drewna ludzie trzymać przekąski wypieki przepis ser pomarańczowy słodycz brzoskwinia deska pomidor ciasto projekt zielony różowy kolekcja wzór zbliżenie okrąg cukiernia cukierek dodatek do żywności słodkie piłka karmin zbiory fotografii czcionka pianka ciastko zaopatrzenie firm piłka sportowa zdarzenie gry produkt wyraz twarzy serce gwóźdź czerwony kochani

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Jestem z siebie dumna, że w ogóle dotrwałam do końca. Udało się ułożyć te serducha "tylko" w 413 ruchach ;Dwymęczone 509, dobrze, że nie lubię słodyczy...434Trudna, ale naprawdę wciągająca układanka.506wynik 450534:)uyghpkopihytgoik383 :)651, mam mdłości, za duzo słodyczyale wynik 1260hahah 1175To było trudne. Wynik 615404ale cukiereczki -633 i idę spać :)AAA udalo sieuff, udało się. aż czułam zapach tych pastylek ;)bardzo ciężko do układania ! bolą mnie całe plecy i szyja mi zdrętwiała ! ! !;)Udało się. Wynik nie rewelacja (599), ale satysfakcja z ukończenia. Pozdrawiam wszystkich zwolenników układania puzzli :)Świetnie się układa514 - ale przy pierwszym podejściu zrezygnowałam chyba po 100 ruchach. Dzisiaj się zaparłam no i jestem umordowana...1267. Obrazek mi się podoba, ale więcej już nie będę próbowała układać.Tym razem i mnie fart nadepnął ;))No! Ossstry... i świetny ;)) Walentynowe buziaczki dla WAS!469; bardzo trudne!!! a obiad gwizdanyfajny prezent walentynkowyjhiythtbdi382 :)396... hehenice imageOk- first one ever! It would be nice if you could have a "sin bin" off the puzzle to put, say a maximum of 6 pieces otherwise you have to put them in a corner somewhere to keep safe.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Inne