Wyciąg krzesełkowy w Alpach Austriackich

Walter Quirtmair 63 2012-08-28
Wyciąg krzesełkowy w Alpach Austriackich puzzle ze zdjęcia
63
824
16

Wyciąg krzesełkowy to rodzaj kolei linowej, która ma za zadanie transport turystów za pomocą krzesełek. Taki wyciąg pozwala na wwożenie nie tylko narciarzy, ale także pieszych, dzięki czemu alpejskie stoki oblegane mogą być nie tylko zimą, lecz przez cały rok. Oprócz tego, że można wjechać na stok, konstrukcja wyciągu pozwala również na bezpieczny powrót na dół. Alpejskie centra bogate są w wyciągi krzesełkowe, co zresztą jest już standardem rozwiniętych ośrodków rekreacyjnych.

krajobraz pokryty na wolnym powietrzu jazda konna drzewo góra widok roślina statek pieszy linia ma na sobie górzyste formy terenu średniogórze nachylenie wzgórze teren pasmo górskie zjawisko geologiczne stacja na wzgorzu dolina śnieg biały jazda na nartach świat chmura grzbiet alpy szczyt ukształtowanie terenu lodowcowego zimowy zamrażanie biom pokrywa lodowa masyw górski lodowiec piste rekreacja snowboard robić niebo narty

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

115 skończyłam mam dośćcudo stok , jadę tam , już teraz 141udalo ,wynik 65:)licho 79 :(wcale nie bylem ale w kanadzie jest podobne I bylem61trochę ciężko było wynik słabiutki 91piękny widok178102TrudneTRUDNE!!!ale frajda !!!:)No podziwiam Bacę. Już kiedyś pytałam się takich ludzi, komu chcą coś udowodnić?

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura