Rwąca rzeka w Ałtaju (Rosja)

Igor Harlamov 70 2012-09-02
Rwąca rzeka w Ałtaju (Rosja) puzzle online
70
1363
34

Górskie potoki, rwące rzeki to fascynujące, ale również bardzo niebezpieczne dzieła natury. Choć widoki oblodzonych łańcuchów górskich i krystalicznie czystych wód na długo pozostają w pamięci, to bystre strumienie często stanowią zagrożenie dla turystów. W paśmie Ałtajskim znajduje się bardzo dużo rzek o rwącym nurcie, dlatego też podziwiając piękno górskiego krajobrazu nie należy zapominać o tym, że może on być groźny dla życia.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7 (70 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazrosjapokrytydużybokna wolnym powietrzuwodarzekadrzewogórajedzeniezielonyroślinatrawajezioroskałanaturaskalistypasący sięotoczonygórzyste formy terenunaturalny krajobrazśredniogórzewzgórzepasmo górskiezjawisko geologicznedolinastokzbiory fotografiichmurarzekabankowcagórska rzekastrefa nadbrzeżnalasmodrzewniebowizerunekdarmowerzekiwschodnia europa

Komentarze

PIĘKNIE 95 piekna natura286 TROSZKĘ SIĘ POGUBIŁAM 101 125 - ale cudo! piękny widok 109 :) jest cudo ELzbieta pod woda jest mini I bomba Układałam aż ułożyłam.127. ciekawe 173 poszło szybko dobry wymik ladny widok nie było łatwo , ale warto 130 piękny widoczek 145 Piękny widok ok. szuper 101 kh oj Nie powiem proste to nie było ! ole piękna przyroda widok piękny ,warto ułożyć :) Widok wspaniały aż zapiera oddech w pierśiach Ok. :) jak co to mialam 96 ok. Great puzzle!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura