Wyspy Phi-Phi (Tajlandia)

Dmitry Pichugin 60 2012-11-22
Wyspy Phi-Phi (Tajlandia) puzzle online
60
2796
55

Wyspy Phi-Phi należą do Tajlandii i znajdują się między stałym lądem a wyspą Phuket. Największa wyspą jest Ko Phi Phi Don - jest to jednocześnie jedyna zamieszkana na stałe wyspa z grupy Phi-Phi. Drugą co do wielkości wyspą jest Ko Phi Phi Lee. Obydwie znane są z piaszczystych, tropikalnych plaż, na które przybywa wielu turystów. Piękne plaże, czysta woda i rozrzucone po morzu wapienne skały przyciągają chętnych do wypoczynku. W 2004 roku wyspy Phi-Phi nawiedziło tsunami. 10-metrowe fale, wywołane przez trzęsienie ziemi Oceanu Indyjskiego, dotkliwie naruszyły wyspy.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 6×10 (60 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobraztajlandialudziena wolnym powietrzuwodadrzewoplażaparasoloceanciałonośnyprążkowanyniebieskinaturawybrzeżewyspaarecalesdrzewo palmoweośrodek wczasowykraje tropikalnepalmakrzesłoprzybrzeżnyoceanicznyukształtowanie terenuwybrzeżecyraneczkawodnyturkuslazurośrodek nad morzemosadzeniemeble ogrodowetrawnikcieńpiasekwakacjekaraibybasenbasenpływaniepiaszczystytropikalnyleżakazjaphuket

Komentarze

:) do Tajlandii jakoś nigdy mnie nie ciągnęło. Wolę hamak w Chorwacji 102 73 lepiej Na dobry początek:) 76 nieźle WAKACJE WAKACJE TO JEST TO !!! bosko fajna zabawa do ćwiczenia nieba, morza i piasku dobre !!! nie wychodzi mi to jeszcze, ale udało się ułożyć - 82 :) do ćwiczenia nieba, morza i piasku dobre !!! nie wychodzi mi to jeszcze, ale udało się ułożyć - 82 :) 76 82. Mogło być lepiej :) w puzzlach lato, a za oknem zima - 86 ok 76 92 127 widok piękny ,wynik mniej ,ale przyjemnie się układało Chce tam być! 96... albertosa@wp.pl okropność, jestem cały czas w tyle ha ha ha chmurki i zielone to dla mnie problem oki 109 hura 93 wspaniały widok, a u nas już jesień Hehe ok super 109 88 marzenie ZNAKOMITE,DOBRA ZABAWA. jeden leżaczek czeka na mnie bardzo łatwe 81, I znowu puste leżaki udało się : P mare bello 118... rozmarzyłam się miło byłoby tu poleniuchować :) 85 :) 92 jak zwykle problem z zielenią 93...rajska plaża... 150 długo wakacyjnie Ładnie to tam jest, ale wynik nie jest ładny 106 bałtyckie plaże też są piękne ok. fajna miejscówa :P ok strasznie mnie spiekło na tej bajecznej plaży ok ok Enjoyable puzzle. Mind if I sit down?

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura