Wyspy Phi-Phi (Tajlandia)

Dmitry Pichugin 60 2012-11-22
Wyspy Phi-Phi (Tajlandia) puzzle ze zdjęcia
60
3024
55

Wyspy Phi-Phi należą do Tajlandii i znajdują się między stałym lądem a wyspą Phuket. Największa wyspą jest Ko Phi Phi Don - jest to jednocześnie jedyna zamieszkana na stałe wyspa z grupy Phi-Phi. Drugą co do wielkości wyspą jest Ko Phi Phi Lee. Obydwie znane są z piaszczystych, tropikalnych plaż, na które przybywa wielu turystów. Piękne plaże, czysta woda i rozrzucone po morzu wapienne skały przyciągają chętnych do wypoczynku. W 2004 roku wyspy Phi-Phi nawiedziło tsunami. 10-metrowe fale, wywołane przez trzęsienie ziemi Oceanu Indyjskiego, dotkliwie naruszyły wyspy.

krajobraz tajlandia stół na wolnym powietrzu woda drzewo plaża parasol ocean ciało nośny roślina prążkowany niebieski wybrzeże wyspa arecales drzewo palmowe ośrodek wczasowy kraje tropikalne ziemia palma krzesło przybrzeżny oceaniczny ukształtowanie terenu wybrzeże cyraneczka wodny turkus lazur zbiory fotografii chmura podróżować ośrodek nad morzem osadzenie meble ogrodowe trawnik ranek horyzont cień piasek karaiby basen basen pływanie piaszczysty wolny czas tropikalny leżak niebo formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne ludzie na plaży azja phuket azja południowo-wschodnia

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

:)do Tajlandii jakoś nigdy mnie nie ciągnęło. Wolę hamak w Chorwacji 10273 lepiejNa dobry początek:)76 nieźleWAKACJE WAKACJE TO JEST TO !!!boskofajna zabawado ćwiczenia nieba, morza i piasku dobre !!! nie wychodzi mi to jeszcze, ale udało się ułożyć - 82 :)do ćwiczenia nieba, morza i piasku dobre !!! nie wychodzi mi to jeszcze, ale udało się ułożyć - 82 :)7682. Mogło być lepiej:)w puzzlach lato, a za oknem zima - 86ok 7692127 widok piękny ,wynik mniej ,ale przyjemnie się układałoChce tam być!96... albertosa@wp.plokropność, jestem cały czas w tyle ha ha hachmurki i zielone to dla mnie problemoki109 hura93 wspaniały widok, a u nas już jesieńHeheoksuper10988marzenieZNAKOMITE,DOBRA ZABAWA.jeden leżaczek czeka na mniebardzo łatwe81, I znowu puste leżakiudało się: Pmare bello 118...rozmarzyłam sięmiło byłoby tu poleniuchować:) 85:)92 jak zwykle problem z zielenią93...rajska plaża...150długowakacyjnieŁadnie to tam jest, ale wynik nie jest ładny 106bałtyckie plaże też są piękneok.fajna miejscówa :Pokstrasznie mnie spiekło na tej bajecznej plażyokokEnjoyable puzzle. Mind if I sit down?

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura