Plaża Nazare (Portugalia)

Hugo Lopes 150 2013-02-22
Plaża Nazare (Portugalia) puzzle ze zdjęcia
150
549
16

Nazare to niewielkie portugalskie miasteczko leżące w środkowej części zachodniego wybrzeża, położone przy wspaniałej plaży nad rozległą laguną otoczoną stromymi skałami. Nazwa miejscowości nawiązuje do legendy, według której w IV wieku pewien mnich przywiózł z Nazaretu do miasteczka figurkę Matki Boskiej. Wielką atrakcją miasta jest szeroka plaża ze złocistym piaskiem. Plaża Nazare co roku oblegana jest przez turystów, dlatego jest strzeżona, są na niej prysznice oraz dostępne do wypożyczenia namioty plażowe czy leżaki. W Nazare panują wspaniałe warunki do kąpieli w oceanie.

krajobraz portugalia izrael woda fotografia lotnicza plaża ocean prostokąt abstrakcyjny linia wybrzeże kraje tropikalne przybrzeżny oceaniczny ukształtowanie terenu wybrzeże lazur czcionka fala ciekły horyzont piasek fala wiatru turystyka karaiby przerwa wiosenna cień płycizna fala mapa ludzie w przyrodzie ludzie na plaży odcienie i odcienie opalenizna słoneczna europa azja południowa europa zachodnia azja praia da nazar plaża lanikai

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Tyle bledy,wynim 264Anna z Katowic215409993 masakra ale chetnie bym sie pogrzala w tym sloncuaz mi sie scieplilo ale upalo matko jakie to jest trudne!! Wykonałam tyle ruchów, że lepiej nie pisać o tym ;pAle to było trudne !242udało się!!! a byłam bliska rezygnacji1003503za bardzo ciasnote daszki...uuujestem na liście :)Nice ;-)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura