Stoisko ze sztucznymi kwiatami

Baloncici 221 2014-06-27
Stoisko ze sztucznymi kwiatami puzzle ze zdjęcia
221
1621
36

Dawniej sztuczne kwiaty wyrabiane były z naturalnych materiałów – tkanin i kolorowego papieru lub bibułki. Ze względu na ich trwałość wykorzystywano je przede wszystkim w celu dekorowania reprezentacyjnej części mieszkań, komponowania stroików i ozdabiania ubioru. Sztuczne kwiaty używane były przede wszystkim w tych częściach świata, gdzie ze względu na klimat w niektórych okresach roku brakowało kwiatów naturalnych. Obecnie sztuczne kwiaty produkowane są na skalę masową i sprzedawane na całym świecie. Wyrabiane są z tworzyw syntetycznych przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu do złudzenia przypominają swoje naturalne pierwowzory.

kwiaty kwiat stół wiele wiązka z drewna roślina kwitnąca na wolnym powietrzu ławka kolorowy chryzantemy różowy wazon roślina płatek purpurowy magenta florystyka układanie kwiatów kwiatowy wzór trawa ogród krzew architektura krajobrazu ogród botaniczny krzaki cegła roślina jednoroczna rodzina daisy roślina wieloletnia wegetacja botanika roślina lądowa zbiory fotografii doniczka roślina domowa rośliny okrywowe roślina zielna podkrzew rododendron garnek bukiet kwiatów sztuczne rośliny

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Pierwsze rwanie kwiatów i 219 ... nie pudłowe, ale ok!ok:)ok.,220Tym, którzy mają problemy z podglądem radzę mieć dwa okna otwarte na ekranie , powiększam do 200% i powolutku układam. Zawsze mam jakieś pomyłki ale nie ma się co przejmować. Najważniejsze żeby ułożyć.239, oksuper., trudny i piękny . nie wierzę że ktoś to zrobił z wynikiem 218, chyba że nie skończył. albo miał super farta. Albo układał razem Mój wynik 518 W moim wieku to super. Jestem dumna.jestbukiety piekne ale wni masakra 614piekna,wynik 226nie szło mi dzisiajok510chyba mam problemzkoncentracją 347750:)OK...227Bardzo trudnepieknyok)222- drugi raz- trudne223Zgubiły mnie lilie, 223Jak dla mnie za mały podgląd, a poza tym super zabawa.trudne, 222Baaardzo trudne...Mimo wyniku jestem z siebie niebywale dumna.219 poprawione!!!oj boli aż 233 !trudne, nawet bardzo229364 i jestem na liście :-)OK.230Hura! VII miejsce!!! 246. Piękny obrazek.jestem na liście :)Nice Challenging Puzzle.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura