Lato w Dolinie Pięciu Stawów Polskich w Tatrach

Dziewul 96 2015-02-18
Lato w Dolinie Pięciu Stawów Polskich w Tatrach puzzle
96
3143
54

Dolina Pięciu Stawów Polskich położona jest w polskiej części Tatr Wysokich. Składa się na nią sześć wysokogórskich jezior, ale nazwa uwzględnia jedynie pięć, gdyż jedno z nich jest okresowe. Wzdłuż doliny biegnie jeden z najbardziej popularnych szlaków turystycznych w polskich Tatrach. Tak dużą popularność miejsce to zawdzięcza swojemu niezwykłemu urokowi. Tutejszy krajobraz to kompozycja skalistych szczytów dominujących nad połyskującymi w słońcu taflami jezior o intensywnie niebieskiej barwie. W dolinie znajduje się także schronisko górskie zbudowane w na przełomie lat 40. i 50. XX w., które jest najwyżej położonym tego typu obiektem w Polsce.

polska krajobraz pokryty bok na wolnym powietrzu woda rzeka góra widok ciało zielony trawa jezioro natura skalisty tło górzyste formy terenu naturalny krajobraz średniogórze nachylenie wzgórze teren geologia pustynia pasmo górskie dolina stok przybrzeżny oceaniczny ukształtowanie terenu lazur śnieg chmura bank zasoby wodne tarn wylądować pojezierze jezioro kraterowe trawiasty zbiornik płaskowyż rezerwat przyrody jezioro dźwięk masyw górski karaiby niebo zbiornik wodny jeziora krater europa ameryka północna afryka wysokie tatry dolina pięciu stawów polskich wschodnia europa gubałówka ameryki dolina dolina pięciu stawów polskich

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Uwielbiamypieknie53, ok51ELZBIETAok 56hihi57jest5561 słaboprawdziwe wakacje, 605353:)51 !!!:) i ok.61 Góry są piękne o każdej porze roku5362-,Mops:)9354było trudno ale się udałoto może być 73Wielki Staw od strony Szpiglasowej. W rzeczywistości znacznie piękniejszy.61 piękna nasza Polska całacudo50 i jestem zadowolony.61 niczym oczko w pierścionku lapis lazuli.Warto się wybrać.:)wcale nie bylem ale bedzie,wynik 5157 może poprawięokChyba mi się udało!!!piękny widok:)57chcę tam być!!! :)wydaje sie cacy,a o dobry wynik trudno.Kocham Tatry!!! :)56.Kocham Polskie Tatry!tam jest pięknie - 53Jak tu PIĘKNIE!53za dużo tych punktów-6560 pikne52cudowny widok...5351sympatyczny widokNot hard to do. Was a fun quick puzzle.

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura