Ścieżka ku Himalajom w Kaszmirze

(c) Ron Sumners 54 2009-03-27
Ścieżka ku Himalajom w Kaszmirze puzzle ze zdjęcia
54
3249
115

Kaszmir to region w Azji, w pobliżu granic Indii, Pakistanu i Chin. Obecnie, od 1948 roku, Kaszmir podzielony jest między Indie i Pakistan, chociaż Indie nigdy nie uznały tego podziału, a Pakistan uważa region za terytorium sporne. Kaszmirska sztuka - literatura, rzeźba, muzyka i taniec, w dużym stopniu wpłynęły na kształt azjatyckiego dziedzictwa kulturowego.

krajobraz indie zwierzę chiny pakistan bok na wolnym powietrzu drzewo góra widok zielony pole roślina trawa natura pasący się tło zwierzę pracujące górzyste formy terenu naturalny krajobraz średniogórze nachylenie wzgórze teren pustynia pasmo górskie stacja na wzgorzu dolina stok śnieg stado chmura obszar wiejski grzbiet wylądować alpy grań szczyt spadł ukształtowanie terenu lodowcowego łąka łąka pastwisko ranczo ekoregion biom równina bydło wędrówki niebo azja krowa kaszmir dżammu i kaszmir dolina kaszmiru

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

52PIĘKNE 55ok 79super5554kaszmir!!Łatwa, ale piękny widokcudowydawało się łatwe51 :):)52ok:)bzbzbzbzbzb63kocham góry - 5360. Aż lżej oddychać patrząc na te szczyty51ok 63to ekstra68 przyciągają swoim surowym pięknem96Chcialbym jeszcze raz na gorachte zaśnieżone szczyty narobiły bałaganu-61Super widok57 jeszcze możliwieok55 =^..^=lubię góry63ładny widokok54ok64typowy gorski widok60 a widok wspaniały i zachęca do wyprawy w góryokmoże byćokuwielbiam góry :)))ładne góry góry53 malowniczy widoczek chętnie bym się tam wybrała5274, piekny widokokej:)65Kocham góry59udało się:)fajne -5362 =^..^=margoŁał ! Piękny widok ,ale 69 :('''ii:).trudne!!!Pięknie.:):) 51powędrowałabym sobiełał! świetne puzzle!!!Wspaniały, prawdziwie górski widok. Przez całą młodość marzyłam o Himalajach. Teraz już niestety za późno.fantastyczna ścieżka chciałoby się nią pójść zwłaszcza dla lubiących łazikowanie(*_*)okSupertakookokkksuper miejsce - tylko pomarzyć...Ach być tam.51 posunięć, 1 pomyłka Pozdrawiam wszystkich :)51 okjak na pierwszy raz to mysle że ok..pozdrawiam kiniaLubie te góry układać, poprawiają humorPiękny widoczek cudne góryładny widokLubie ukladać puzzle z "górami" - zwłaszcza gdy są tak cudne :)))Piękny widok! Ładne zdjęcie!dziadostwoniezlesuper widoczek!;))piękneWidoczek ladny, tylko a moze az 58.piękne góry...;)51 no, nie jest źle :) Widok za to superfajne50 ;-(Cudowne góry i bardzo ładna okolica. Pozdrawiam, dzięki.121:(Czy kiedykolwiek dofrunę na sam szczyt?super55okprzepiękny widok.ZOBACZYMY SIE ZA TYDZIENposzłabym już na szlakiŁatwe.chciałoby się tak iścFajne :)Piękne góry... :-) Dzięki :-)super, po raz pierwszy na liście najlepszychSpoko, łatwe i ciekawe, chętnie pojechałabym w góry...Łatwizna.nicepretty, wish I were there?59super :) :)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura