Bambusy

(c) w14a 88 2009-04-04
Bambusy puzzle
88
596
37

Bambusy to zróżnicowana grupa roślin o wielu gatunkach. Niektóre osiągają zaledwie kilkanaście centymetrów, podczas gdy inne tworzą lasy wysokie na czterdzieści metrów. Bambusy należą do rodziny traw. Jest najszybciej rosnącą rośliną na ziemi. Zanotowano wzrost rośliny o przeszło metr w ciągu jednej doby. Bambusy wykorzystywane są jako lekki materiał konstrukcyjny, ale używa się też ich w kuchni. Do potraw dodaje się młode pędy bambusa, a z ziaren można wyrabiać chleb.

pokryty wnętrz piekarnik projekt abstrakcyjny zbliżenie naturalny materiał okrąg linia lekki symetria ssak żółty materiał budowlany czcionka własność materialna metal stal materiał kompozytowy fotografia makro kręgowiec produkt organizm zapylacz kuchenka przestrzeń rura broń pociski obudowa kastety pocisk pocisk

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

okBambusy mnie wykończyły ... 215Anna z Katowicextra!hejjj wygralismy !!!to było trudne, nieważny wynik ale to, że się udało życzę wszystkim zaczynającym układać POWODZENIA198; trudne ale b.fajne...trochę to trwało, ale udało się! :)Uff!!! Już kiedyś to układałam, ale nie pamiętam, czy skończyłam.186...oj trudneMasakra... Ale po ułożeniu satysfakcja jest ogromna :)Świetny pucelek! 181 ... wrrr ;((( ... luiza ... wrrr...219;fantastyczne!!!Luiza przegieła.183... bez pomyłki i z czterema fuksami i nawet lizaczka się nie dostanie ;(((to jest potwornie trudne !!!Metoda prób i błędów połączona z cierpliwością działa ;) Tylko nie wiem, czy ułożyłam to po raz pierwszy, czy drugi, bo zostawiam wpisy od pewnego czasu.nigdy wiecej bambusow.xD T i M.;*:)184... może być! ;)) Świetny pucelek! Pozdrawiam wszystkich "tubylców"!Makabra! Najtrudniejsze puzzle jakie do tej pory układałam :)superByło trudno, ale udało się :) Gratuluję najelepszym!!!uf :)181 - :)udało się hurraświetne !!!Prima puzzle :-) dzięki.ooo ułożyłam. Teraz ja idę myć okna. Powodzenia w układaniu i myciu okien.Bambusy i mycie okien... super sprawa, ale chyba więcej osób myje, bo jestem na liście:)))262 chociaż na chwilę na liściejwnfNice ;-)fantastic!;D490Fun! More like this please!Very interesting/not easyyes!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura