Plaża miejska w Splicie (Chorwacja)

Andrzej Piksa 84 2009-09-11
Plaża miejska w Splicie (Chorwacja) puzzle
84
666
36

Split to drugie co do wielkości, po Zagrzebiu, miasto Chorwacji. Leży na niewielkim półwyspie, nad Morzem Adriatyckim w Dalmacji. Split jest ważnym centrum przemysłowym, dużym portem a także ważnym ośrodkiem komunikacyjnym. Jednak dzięki długiej historii i licznym zabytkom jest także bardzo popularny wśród turystów.

krajobraz chorwacja wiele kilka wypełniony wiązka na wolnym powietrzu woda drzewo plaża parasol roślina jezioro osoba wybrzeże miejscowość wypoczynkowa krzesło wybrzeże układanka tłum chmura podróżować lato zdarzenie turystyka przerwa wiosenna rekreacja basen pływanie gra wolny czas stroje kąpielowe bielizna top od kostiumu kąpielowego slipy niebo zbiornik wodny zabawa barechested ludzie na plaży kąpielowy opalenizna słoneczna krótkie pływanie europa los zagrzeb rozdziela południowa europa grad zagrzeb splitsko-dalmatyńska plaża miejska

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Trudno ułożyć. bo ludzie się kręcą.210jest736 i już chciałam wiać z domu przez te pucelki. Dawno się tak nie umordowałam, ale to nie wina fotki a mojej ślepoty331miłe wspomnienie latamocno trudne 306Nie zawsze chodzi,wynik 200Równo 300.zabawa w podchody -viktoriaale trudne!ale trudne!masakra234Udało sie!!!487IDZIEMY NA PLAŻEPucel dobry, plaża beee ...super.Byle do lataUff!!! Metoda prób i błędów męcząca, ale skuteczna ;)189... ah! Gdyby ika nie istniała, to bym...bardzo fajne199 ok208 ;-(Szybciej pływam,niż układam...zrobione :-)423 trudne ale zrobioneNaplażowałam się dziś na całą zimę. ** :)woda, drzewa :)uff..z wielkim mozołem ale sie udało :)Trudne, ale warto było się pomęczyć. Pierwszy raz jestem tak wysoko w rankingu. Pewnie niedługo, ale i to dobre.fun but tough puzzleniceVery good. thrilling.667Nice! ;)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura