Przystanek nr 11 - ŁAŃCUT

BI 260 2011-08-01
Przystanek nr 11 - ŁAŃCUT puzzle
260
59
8

Przy łańcuckim pałacu jest piękna storczykarnia, która posiada patio z basenikiem, w którym regacą się złote rybki, czyli karasie.

warzywo zwierzę stół wiele wiązka plastikowy mały woda plaża parasol ciało deska różowy kolorowy stos karmin staw coquelicot kręgowiec gra organizm rafa ogon ryba podwodny biologia morska zaopatrzenie w ryby ryba płetwiasta akwarium płyn cyprinidae zbiornik wodny czerwony karmnik dla ryb płetwa staw rybny złota rybka koi

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

BI, nie posądzałam Cię o takie puzzelki. Układałam to z przerwami na gości i fryzjera, ale ciekawe, bo inne jakie do tej pory robiłaśFaktycznie kamyki trochę dały popalić, ale bez tego nie byłoby zabawy.Bardzo dobry pod każdym względem.Dzięki za dobrą zabawę.Dawno nie układałam pucla z taką przyjemnością.Myślałam, że te rybki będą do ułożenia na szybko, ale niestety niektóre kamienie są trudne i słabo rozpoznawalne.BI ma rzadki talent w wynajdowaniu puclowych smakołyków...Rybki ok,kamyczki- gorzej!super układankaRybki dały w ,,kość,,Nie zapomnij o życzeniu!!! ;)))

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura