Autostrada Panamerykańska na Alasce (USA)

Teresa Gueck 70 2011-08-02
Autostrada Panamerykańska na Alasce (USA) puzzle online
70
1599
8:39
100
51

Autostrada Panamerykańska to droga łącząca kraje obu Ameryk, rozpoczynająca się na północy Alaski, przechodząca przez Amerykę Środkową i kończąca się na południu Argentyny. W rzeczywistości jest to sieć połączonych dróg i autostrad. Łączna długość całej trasy (od kręgu polarnego na Alasce do miasta Ushuaia w Argentynie) wynosi 25750 km. Alaskijska część autostrady przebiega od koła podbiegunowego północnego w Kanadzie do Delta Junction na Alasce i nosi nazwę Autostrada Alaska. Autostrada ta zbudowana została w 1942 roku przez Armię Amerykańską. Liczy 2237 km.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7 (70 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 8:39re

Najlepsza dokładność

  • 100re

Ułóż podobne puzzle

krajobrazkwiatkanadaargentynabokna wolnym powietrzuulicajazda konnadrzewoscenanapędowyroślinatrawakrzewścieżkaotoczonywąskidrogainfrastrukturanawierzchnia droginaturalny krajobrazpodróżnyznakwysokiprzejściechmuraplantacjaobszar wiejskiautostradadroga wolnadziałkaspołeczność roślinnachodzeniezdrewniała roślinalaszimozielonybiomkrajśrodowisko naturalneasfaltśrodkowyprzyjściepustypodkrzewjezdniaameryka północnastany zjednoczonealaskaameryka południowaameryka środkowaameryki

Komentarze

Autostradą do nieba! 68 OK piekne sosny 77 wyjdzie losos i co jest 52 cudo 52 :D :) 51 nie wiem dlaczego niektórzy narzekają na niebo było w porządku 54 Ech, chciałoby się w dal wyruszyć... 52 moje początki super, można pojeźdźić rowerem ok 57 OK Szerokie drogi wszystkim kierowcom :-))) ukladalem bez bledy Niebo mnie zmogło! pieknie56 54 59 61 - nieźle daleka droga rewelacja ale tak krótko wsiąść w samochód i jechać... 70 :) ok 90 dgbnfgn Latwe. 71 udało sie Łęczyca rządzi zawsze i wszędzie !!! :) fajne puzzle :) asfalt i naturrra ja aż 63 Piękne chmury i wierzbówka kiprzyca przy drodze, mmm... :))) poszło dość łatwo AAA, ułożyłam jeszcze raz ,ale poprawiłam tylko na 54 Ładna droga super ;; ok w siną dal ;) :) just a smidgen harder than it looks. Looks like a beautiful drive when it's a hot summer elsewhere! Bonita estrada... Y Petta? todavia no probaste? jajaja suerte!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura