Szynobus (Boliwia)

Filip Faliński 70 2013-10-12
Szynobus (Boliwia) puzzle ze zdjęcia
70
1102
1:50
62
22

Boliwijski szynobus z Cochabamby do Aiquile stoi w lesie z winy maszynisty, który poczuł potrzebę na tyle naglącą, że zatrzymał swój pojazd pośrodku niczego. Ciężko dosłowniej przedstawić "autobus szynowy" - tutaj w roli głównej występuje Dodge z lat pięćdziesiątych, kojarzony zazwyczaj z rolą autobusu szkolnego w starych amerykańskich filmach. Przerwy w podróży nie są niczym szczególnym, a licząca dwieście kilometrów trasa, pokonywana jest przez pojazd w osiem godzin.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7 (70 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 1:50tad12
  • 1:53goga
  • 2:05bbb
  • 2:20ewana
  • 2:42agata
  • 3:18Ewa
  • 3:19xxx
  • 3:20missan
  • 3:22pogues
  • 4:01Måns

Najlepsza dokładność

  • 62Abernethy
  • 65(6:15)ptyś
  • 65(12:37)DOLAT
  • 66(2:32)bbb
  • 66(4:01)Måns
  • 66(4:50)bogusia
  • 66(5:12)tad12
  • 66(11:23)maja
  • 66(13:08)ale
  • 67goga

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznaboliwiana wolnym powietrzumałypociągławkazaparkowanyjazda konnadrzewonapędowyzielonypoletrawapojazdlekkidrewnożółtywegetacjaparkpodróżnyszkołakołotransportpojazd lądowypowierzchniatransport publicznysieć elektrycznaspołeczność roślinnazdrewniała roślinalaswycieraczkipojazd silnikowyautomobilowykrataparkingoświetlenie samochodowereflektorprzednia szybalesisty terenpojazd użytkowylesistyautobus szkolnyameryka południowaameryki

Komentarze

90 drzewa daly popalic 402 troche przesada 85 jest 67 119 park z pociag to super,wynik 74 249 jeszcze tak kiepsko to nie było, trudno następnym razem, będzie lepiej 138 97 Matko, ta zielenina!!! dużo cieni słaba ostrość obrazka i stąd problem z ułożeniem 67 okkk O mamo ale męczarnia!!! 68 udało się ułożyć... troche trudne 196 ciekawe zdjęcie nie było wcale tak łatwo 92 94 ok. 280 :) oje 129 ;;;

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport