Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA)

4.0 Chris Boswell 35 2016-05-23
Zabytkowy tramwaj PCC na ulicach San Francisco (USA) puzzle online
35
5256
0:28
27
93

Pierwsza linia tramwajowa w Los Angeles została założona w 1873 r. i od tamtego czasu sieć połączeń zaczęła się szybko rozrastać. Jednakże w późnych latach 20., kiedy zaczęto masowo produkować samochody, komunikacja tramwajowa zaczęła przynosić coraz więcej strat. W celu unowocześnienia tramwajów i uczynienia ich bardziej konkurencyjnymi, powołano specjalny komitet President’s Conference Committee, który miał opracować nowy model wagonu. Tak powstał tramwaj PCC, nazwany tak od pierwszych liter nazwy komitetu. Niestety, władze Los Angeles w połowie XX w. podjęły decyzję o zastąpieniu tramwajów autobusami, ale już w latach 80. otwarto linię, na której jeżdżą zabytkowe tramwaje, wśród których najpopularniejsze są właśnie PCC.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 5×7 (35 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 0:28xxx
  • 0:30Baca
  • 0:31(32)ewana
  • 0:31(32)Diama
  • 0:35(29)tt
  • 0:35(34)jola
  • 0:37gerdi
  • 0:38ptyś
  • 0:39(32)ale
  • 0:39(32)dora15

Najlepsza dokładność

  • 27(0:41)Mira
  • 27(1:05)rene71
  • 27(4:02)Hala
  • 28(0:33)ewana
  • 28(0:44)ale
  • 28(0:50)pawełek
  • 28(0:56)Ewa
  • 28(0:57)x
  • 28(1:01)M.P.
  • 28(1:21)nina

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznamiastowieżaargentynaludzieelement krajobrazumetropoliana wolnym powietrzumałypociągzaparkowanyłódźulicatornapędowyzielonypojazdpieszyliniaarchitekturaelektrycznośćpodróżnytrybtransportpojazd lądowyniosącdruttabortramwajowytransport publicznysamochód osobowysieć elektrycznadostawy prąduwalcowaniepasażerużyteczności publicznejnad głowąmoccórdobaprzednia szybakolejka linowakaliforniatramwajameryka północnasan franciscostany zjednoczoneameryka południowakostarykalos angelesameryka środkowaameryki

Komentarze

tak szybko i aż 1:27? FOCH! 31 32 33 SFooo 34 na rozgrzewkę Najfajniejsze macie puzzle na świecie 32 pierwszy raz tak mało bledow wre Ok bez błędów ale 33 34 podobało się to było bardzo trudne. 75 32 wynik 34 44 super 41 32 / 35 !! super Era muito melhor, e mais seguro. ok 36 hhhg 32 32 66 32 alleluja jest 27 super 32,ok. 28 ok 33 ok 37 To miłe, że Amerykanie darzą sentymentem starocie. 38 36 kłik lit ay potu 39,ok. ok 34 cudo 32 xd łatwy,przyjemny 28 31 I like it yoo Jest ok. :) 32 Tramwaj ok :) (31) Śliczne dobermany. I ten Mont Blanc w tle. puzzle ok 32 ok fajny obrazek ok fajne na relaks dobre,ale i tak 32 łatwizna 34 zrobione 36 :) 33 bez podglądu :) oki nie jest to rekord-33 35 ok to było raczej łatwe 33 :) 33 32 no 44 29 37 ciekawy 34... ") 31 29 ok, jestem na liście :) 32 33 32 32 33 34 33,jestem na liście... jestem na liście :) (32)

Oceń tę grę

4.0 Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport