Włoskie samochody na placu

(c) Domenico Pellegriti (123rf 345 2008-05-30
Włoskie samochody na placu puzzle ze zdjęcia
345
422
26

Plac z nowymi, włoskimi samochodami wyprodukowanymi przez koncern Fiat. Lśniące, kolorowe fiaty Grande Punto i kilka modeli marki Alfa Romeo.

miasto samochody transport drogowy włochy wiele wiązka pomarańczowy miejsce publiczne budynek na wolnym powietrzu zaparkowany ulica ruch drogowy zabarwienie pole pojazd prążkowany lekki fotografia koło pojazd lądowy produkt pojazd silnikowy opona samochodowa projektowanie samochodów zewnętrzne elementy motoryzacyjne krata parking oświetlenie samochodowe zderzak zestaw samochodowy kaptur samochód czerwony system kół samochodowych rodzaj transportu sprzedawca samochodow europa los południowa europa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Wolę nie komentować wyniku 1881 :)2549929Super wyzwanie, trzy dni to układałem, w sumie 2134 ruchów, ale warto było aby zobaczyć ułożone wszystkie puzzle. Polecam je wszystkim odważnym. :) Kiedyś może dojdę do 1000 chociaż. :)Kto kupuje te FIACIKI??409 ... to i tak całkiem dobrze ;))409... ale zaprę się na niego, bo mi wielce pasuje. Będzie to ćwiczenie na cierpliwość i okiełzanie mojej "wyrywności" ...Dla mnie to największa masakraCiężko było, ale warto ^^ wyśpię się następnym razem...pozytywna masakra :Dbardzo, ale to bardzo trudne i ciężko się układa2234 ruchy i 4 dni :))) Probuje dalej!piekielnie trudne;-)Myślałam, że nigdy nie skończę!! :D Ale udało się, 1500 ruchów :D Superaśne ^^ najtrudniejsze ever!Nareszcie udało się!!! Co prawda do najlepszych daleko mi, ale sama satysfakcja, że ułożyłam. Życzę innym powodzenia...bardzo trudnetragedia ...trudne... ale udało się w końcu!!! i jestem na liście!:)piekielne ale dobreUfff!!! Ale mnie to męczyło :) Za drugim podejściem ale się udało. Dwa dni w pracy to układałam. Gratulacje dla tych ktorzy to ułożyli, a szczególne dla tych co byli lepsi. Teraz czekam na kolejne wyzwanie.Trudne. Daje satysfakcję po zrobieniu ale chyba zbyt męczące jak na rozrywkę.piekielnie trudne ale udało się i w dodatku jestem na liście...2244 ruchystrasznie zaj...mujące, ale było warto. Brawo dla wszystkich,którzy cierpliwie układali te puzzle.Pozdrawiamcały dzień, ale było warto :) niesamowite ;)dobremasakra!!!Ale rewelacja!!! To było najtrudniejsze ze wszystkich, aż do bólu!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport