Port Herkulesa (Monako)

(c) speedfighter (123rf) 70 2008-06-03
Port Herkulesa (Monako) puzzle ze zdjęcia
70
1185
52

Od Portu Herkulesa (Portus Herculis Monoeci) swoją nazwę wzięło Księstwo Monaco - jedno z najmniejszych państw świata. Monaco znajduje się na zachodzie Europy, na Lazurowym Wybrzeżu u podnóża Alp. Port położony jest w dzielnicy La Condamine i należy do najstarszych części państwa.

transport wodny miasto francja monako budynek na wolnym powietrzu mały łódź woda rzeka drzewo góra port scena widok ciało fotografia jednostki pływające statek pojazd jezioro zadokowany dok niebieski natura architektura morska przystań port wybrzeże tło wyspa infrastruktura górzyste formy terenu średniogórze wzgórze pasmo górskie stacja na wzgorzu lazur zbiory fotografii łodzie żeglarstwo - sprzęt supplie ruchomy chmura dzień grzbiet szczyt ranek niebo zbiornik wodny formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne europa zachodnia europa monte carlo port herkules

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Ładny i łatwy obrazek, akurat na relaks przed snem :)!jest:)83piekne,wynik 7372 okLubię widoczki z miejsc, w których byłam.:)103...193113 czuję się jak Herkulespiękny widok!Lubie toBajka :)sielski widok98Cudny :-)Piknie69miałam małe kłopotydbSUCHARok;)Piękne, ale sprawiło mi trochę trudności. Choć uważam, że 74 to jak na mnie niezły wynik.fajneLatwe. :DDSpoko.podobało mi się :)uff65;-(jak zwykle cudo!65 za pierwszym razem, nie zmieściłam się na listę. Ale układało się bardzo przyjemnie.:}:}Piękny widok nawet go dokładnie nie pooglądałam i znikną. Ja nie układam żeby się dostać na liste ,bo to jest niemożliwe przy moim układaniu...żółwie tempo.POZDRAWIAM.Świetne puzzle:)bardzo fajna strona a puzzle tez extra udało mi sie ułozyćfajny widoczeksuper wyszlo 66$wietnesuper udalo sie mam 64 nie zlespoko puzle pozdrawiam>>>...okiLadny obrazek i wcale nie trudny. Dzieki!.))łatwiznaok fajneAch, spędzić tam choć jedno lato w życiu...jest super jak ukladam takie puzzleEasier than I thought it would be! Great!nice3º!! increible!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport