Pociąg TGV na stacji w Paryżu (Francja)

(c) Rene Drouyer (123rf) 144 2008-06-09
Pociąg TGV na stacji w Paryżu (Francja) puzzle online
144
1276
6:04
134
56

Szybki pociąg TGV Réseau na stacji kolejowej w Paryżu (Francja). TGV (Train à Grande Vitesse) - Pociąg o dużej prędkości - osiąga podczas normalnej eksploatacji prędkości przekraczające 300 km/h. Podczas specjalnych testów pociągi tego typu przekraczają 570 km/h. TGV został zaprojektowany przez firmę Alstom dla francuskich kolei państwowych. Pierwszy seryjny skład TGV został wyprodukowany w 1980 roku, natomiast pierwsza linia kolejowa przystosowana do wysokich prędkości powstała rok później. Pociągi TGV Réseau, należące do drugiej generacji, były produkowane w latach 1992-1996.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 16×9 (144 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 6:04pawełek
  • 6:21ewa
  • 6:28pogues
  • 7:30Diana
  • 7:45jak
  • 8:00alex
  • 8:14gosia
  • 8:16pogues56
  • 8:20ikaa
  • 8:28g

Najlepsza dokładność

  • 134jak
  • 135(9:23)Mira
  • 135(10:15)ikaa
  • 136(6:04)pawełek
  • 136(8:47)luiza
  • 136(12:20)nina
  • 136(13:07)maja
  • 136(44:54)qwer
  • 137(6:21)ewa
  • 137(9:29)lidka

Ułóż podobne puzzle

kolej żelaznamiastofrancjaobszar miejskina wolnym powietrzupociągzaparkowanyulicajazda konnadeskaruch drogowytorpojazdniebieskiliniaszkłolekkielektrycznośćświatłazatrzymaćplatformapopędzaćtrybtransportpojazd lądowystacjatabortransport publicznysamochód osobowysieć elektrycznadostawy prąduwycieraczkiszynalokomotywa elektrycznalokomotywaprzednia szybazatrzymanydworzec kolejowypociąg szybkobieżnypociąg pociskowyparyżeuropazachodnia europa

Komentarze

...że ..teżeweee. 214. mam nadzieje że ta rdza to nie krew hehehehehehe ołjeee hehehehe my tez teraz takie mamy 327 Hgrikt ;d ;d ;d Pojechałam w siną dal 208 :) 302, jcsdfj'psmd fn !!! tgv...niezły 185 ok extra 15- masakra jakaś :/ 225 to pojechałam...337 209 239:) ole oki ;-} trudne nieźle mam nadzieje,że teraz komentarz sie pojawi. super kolejeczka no i mogę ruszyć fajne zadanko wykonane. trudne przyjemnie się je układa :) a Ale pociąg... bo to Paryż... Udało się:) fajne Dlugo to trwalo. ;pp ok :}:} fajne ciężko bylo ale jakos poszlo!! wporzo Ale by się jechało i to jeszcze w Paryżu SUPER Jakoś poszło :) Chciałoby się mieć TGV w Polsce:) trudne ciuchcia Do czołówki mi sporo brakuje , ale i tak warto układać :) ok trudne Zrobione. Ale trakcja niełatwa Irka fajne. nawet jak nie ma się dobrych wyników to warto układać :) Raczej trudne,ale bardzo ciekawe. te druty z trakcji porażka fajne łatwizna ciężko było 4º con 193!!! q bueno

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport