Port jachtowy w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Maryna Fatseyeva 198 2017-02-05
Port jachtowy w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
198
547
8

Dubaj to bajeczne miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, znane przede wszystkim z wielkich inwestycji, nowoczesnej architektury oraz wszechobecnego blichtru i przepychu. Jednym z głównych projektów budowlanych realizowanych w Dubaju jest największa na świecie, 120-tysięczna dzielnica, Dubai Marina. Dystrykt ten znajduje się na brzegu Zatoki Perskiej. Znany jest ze swoich oszałamiająco wysokich wieżowców, ulokowanych wokół sztucznego jeziora, oraz ogromnego portu jachtowego (Port Marina), w którym cumują luksusowe jachty i motorówki. Dzielnica stanowi również centrum rozrywki, handlu i najdroższych apartamentowców.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 18×11Aktualizacja co 2h

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

transport wodnymiastowieżastółposiedzeniewielewypełnionydużyobszar miejskiobszar metropolitalnyzastosowań mieszanychbudynekwieżowiecpejzaż miejskiśródmieściemetropoliawieżowiecłódźwodarzekaportscenagrupana stojącopełnyjednostki pływającestatekjezioroprzystańkondominiumnocbiurowiecsylwetka na tle niebaodbicielekkiwysokiapartament średnie

komentarze

jest piorunsko trudne 204 ale ciekawe ok 140 504 jestem na liście :) (139) dobre ale trudne wreszcie mi się udało świetne, wynik do poprawki - 179 Co nie działa.

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii