Zabytkowy tramwaj na Wzgórzu Wiktorii (Chiny)

noppasinw 72 2019-01-16
Zabytkowy tramwaj na Wzgórzu Wiktorii (Chiny) puzzle online
72
1127
1:29
64
25

Wzgórze Wiktorii, zlokalizowane na wyspie Hongkong, to znajdujące się 522 metrów nad poziomem morza wzniesienie, z którego można podziwiać panoramę całej okolicy. Atrakcją turystyczną jest podróż na jego wierzchołek zabytkowym, czerwonym tramwajem. The Peak Tram to w rzeczywistości kolejka linowo-terenowa, która kursuje na tej trasie od 1888 roku. W drugiej połowie XIX wieku na Wzgórzu Wiktorii osiedlali się zamożni Anglicy, co dało bodziec do stworzenia odpowiedniego środka transportu, umożliwiającego sprawne wjeżdżanie na szczyt.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 12×6 (72 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 1:29art
  • 1:47goga
  • 1:48M.P.
  • 2:19anna
  • 2:25Mira
  • 2:41bogusia
  • 2:45jagoda
  • 2:48tt
  • 2:52bbb
  • 2:54maja

Najlepsza dokładność

  • 64(3:02)jagoda
  • 64(3:42)pavia11
  • 64(9:19)wit
  • 65(2:40)Mira
  • 65(3:33)Ewa
  • 65(4:41)rene71
  • 66(4:59)qwe
  • 66(7:15)zerxtucyuvlibkjl
  • 66(9:28)Badul
  • 67M.P.

Ułóż podobne puzzle

mostkolej żelaznamiastowieżachinydużyobszar miejskiobszar metropolitalnybudynekelement krajobrazuwieżowiecpejzaż miejskimetropoliawieżowiecdomna wolnym powietrzumałypociągwodajazda konnadrzewotornapędowytrawapojazdpodróżnytransportpowierzchniasilniktabortransport publicznyżelazosamochód osobowychodzeniewycieraczkiszynapasażerwagon kolejowykolejka linowahongkongazja

Komentarze

86 ok ok. wynik 81 69 ok :) 82 :) 71 ŚMIESZNA KOLEJKA 89 bez podglądu :) NIC Z TEGO 73 super64 69 70 73 85 ok 69 jest jest mam 73 jestem na liście :) (84) TROCHĘ DUŻO 73 CHWILE RADOŚCI BO JESTEM NA LIŚCIE ALE TO NIE POTRWA DŁUGO

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport