Jachty w przystani w Poros (Grecja)

Lukasz Skorwider 198 2019-03-25
Jachty w przystani w Poros (Grecja) puzzle
198
1218
19

Jedną z Wysp Sarońskich zlokalizowanych w greckiej Attyce jest Poros. Na wyspę można dopłynąć z miasteczka Galatas na Półwyspie Peloponeskim lub portu w Pireusie, należącym do aglomeracji ateńskiej. Port na Poros znajduje się w miasteczku o tej samej nazwie, położonym na mocno wcinającym się w morze cyplu. Znajduje się tu tętniąca życiem przystań jachtowa, otoczona przez tawerny, kluby, kafejki i sklepy z pamiątkami. Wielu turystów z przyjemnością żegluje po wodach malowniczej Zatoki Sarońskiej, a także podpływa do nabrzeża miasta Galatas, oddzielonego od brzegu wyspy kilkusetmetrową cieśniną.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 18×11 (198 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

transport wodnymiastomiasteczkogrecjagruzjadużyludzietrzymaćna wolnym powietrzumałyzaparkowanyłódźwodaportoceanciałogrupajednostki pływającestatekpojazdjeziorozadokowanydokniebieskiarchitektura morskaprzystańporttransport wodnycentrum transportustruktura niebudującałodzieżeglarstwo - sprzętsupplieżeglarstworuchomymasztłódź motorowajachtżaglówkażeglarstwołódź piknikowaeuropaameryka północnastany zjednoczoneatenypeloponezameryki

Komentarze

55 wynik 58 54 Całkiem fajnie się układało. 54 mam FAJNE !! 54 OK :) AŻ 55 75 ok jest 54 :) 53/24 54 jest 54 ok jestem na liście :) (54)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport