Solaris Urbino 18

Lukasz Skorwider 66 2009-11-19
Solaris Urbino 18
66
4498
1:33
56
208

Solaris Urbino 18 trzeciej generacji to niskopodłogowy, przegubowy autobus, wyprodukowany przez polską firmę Solaris Bus & Coach S.A. Poza tradycyjnymi dieslami, w Urbino 18 montowany jest silnik przystosowany do zasilania gazem ziemnym - CNG. Istnieją także egzemplarze z napędem hybrydowym. Znakiem rozpoznawczym modelu Urbino 18 jest zielony jamnik.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 11×6Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 1:33Kram
  • 1:36Sebochka
  • 1:56Mira
  • 2:00twari
  • 2:02bbb
  • 2:09pogues
  • 2:11kelly
  • 2:19pawełek
  • 2:29damian
  • 2:31Cranjis McBasketball

Najlepsza dokładność

  • 56Misia/Jacuś
  • 57(5:59)rzuf
  • 57(7:29)goga
  • 57(7:43)bbb
  • 58(1:33)Kram
  • 58(2:23)Mira
  • 58(2:41)maja
  • 58(3:20)kasia
  • 58(4:02)petta
  • 58(4:30)bastyan

Ułóż podobne puzzle

polskamiastosamochodytransport drogowydużybokna wolnym powietrzuzaparkowanyulicajazda konnadrzeworuch drogowynapędowyna stojącopojazdlekkidrogażółtyzatrzymaćpodróżnykołotrybtransportciągnięciepojazd lądowytransport publicznywalcowaniepas ruchupasażeroponaopona samochodowazewnętrzne elementy motoryzacyjneautomobilowysystembłotnikparkingoświetlenie samochodowezderzaklusterko wstecznelusterko samochodoweautobus wahadłowyeuropa

Komentarze

git 92. trudne. albo godzina późna... macie najfajniejsze puzzle świata 63 67 :) NIE BYŁO TRUDNE ALE BŁĘDÓW DUŻO 69 68 :) wynik to 97. nie najlepiej fajne spokojniw 1 ok 87 Kuba i Babcia dobreee :(D 172 ok 97 jest super 83 ok. ok! 85,ok. Ten autobus hjest z warzza 63 !!! koko łatwe 71 69 sympatycznie się układa autobus Super 63 Nawet ciezkie autobus czerwony ... 66-mogło być lepiej :) ok wynik 69 2 1 82 bez podglądu :) Ale jazda! :P :-) faje autobus przegubowy 75, kiedyś poprawie się 71 72 hura koniec ułożone ale długi autobus wspaniały wysiłek myślenia. super Dobre miejsce, piękny autobus, ale trudny do złożenia - jest na linii 175 prowadzącej do Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie; dokładnie z takimi autobusami miałem do czynienia na wycieczce szkolnej do stolicy; to jest kamień milowy wśród komunikacji miejskiej. ok! Dość ciężki ten autobus do złożenia, choć pewnie są jeszcze cięższe rzeczy do układania 102 Ok "Jamniczki" są slodkie. 65. 71 tak sobie ALE JAZDA!!! ok wsiadamy zrobiłem :) 63 solaris 107- nigdy takim busem nie jechalam cwks super łatwe :) 65 nie trutne ok 65-mogło być gorzej ale marzyło mi się trafić na listę i znów nie udało się. Jak inni to robią? ok fajne bardzo fajna gra 13.02.2014 10[]15 solaris urbino 18 ułożyłam wynik nieciekawy klklkjlkj :) wynik ok 71 bardzo nam się podobało (bo układałam z synkiem) 75 75 - albertosa@wp.pl ok 112 wkońcu się uda udało 66 76 98 spoko autobus:) cool ładny autobus ok ciekawe było kilka pomyłek ale 71 to całkiem całkiem 104, a co do autobusów to są fajne, ale jelcza nic nie pobije :) kończą mi się wakacje, a może by tak w podróż ftty tuggyt haribo ugtgmb guv8i gigjugy66 solaris kdt kreda solaris urbino 18 -) solaris kdt kreda 118 ;)) 76 138 67 jestem krystian dubaniewicz i jestem debilem :) i niu umim puisac.///+):) jechałam nim do babci jadzi i dziadka jadziego!!! !!! !!! 125 :-) troche za latwe linia 345 oxana grabiska brawo 129 ok ok :) Fajne xD ole fajnie się układało 66 63 jj ok ja ułożyłam lepiej od waz jeszcze miałam tylko 91 to był wynik najlepiej miałam od was i jeszcze tez autobus lol hahahaha"): 68 :) i w pi... wyladował lubię autobusy 84 Jesteś miłością mojego życia Anetko...! Dla mnie ok Twój Wynik: 150 No, no...wydawało się, że to będzie takie proste, a mam aż 88 KONIEC ŚWIATA :) dobre dobre, hej sylwia ile masz lat fajny autobus :) mila zabawa ok Ciekawe spodobał mi się ten autobus MZK. łał bardzo podobało się nam wspólne układanie super puzzle super ale ja jeszcze muszę poćwiczyć h Łukasz Mróz super jedzie ałtobuz drogąpo ludzi aby ich rzawiesćdo miasta fajne:) spoko puzzle :) xd:) kkkoookkkooo ;-} fajną trasę pokonuje Nie myślałam, że ułożenie autobusu sprawi mi taką przyjemność. Inna sprawa,że miejsce w którym stoi jest bardzo przyjemne. wesołyyy yyyautobusss sss ideał!!! !!! !!! te autobusy są wygodne i dobre w całej Polsce powinny byc takie autobusy to są bardzo dobre autobusy łatwe (*_*) 91 ok Ładny autobus!!! Super xD bardzo łatwe !! a niby takie łatwe no no liczba kwadratów = liczba ruchów :) 62 te puzzle są super super spo,o fajme jty hmm...czemu mam holenderską flagę przy nicku?? :P ładny autobusik ekstra super Czerwony autobus :) fajne ładny ałtokar adamdyjak ok Zaliczyłam... nawet proste swietne teraz 59 66 też 67 OK! ..ja sie wprawiam hehehh 158 luzik :D :) wesoły autobus 69 :) 65 ;) 63. ok 64 63 ok 68 ;-[ Takie autobusy są super, gdyż fajnie się do nich wsiada**:) :) :) ok 67 ;-)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Transport