Gry multiplayer

Puzzle dla kilku graczy

W podstawowej wersji naszych puzzli, gracze konkurują między sobą, starając się jak najbardziej precyzyjnie i jak najszybciej ułożyć puzzle. Puzzle wieloosobowe dają dodatkowo możliwość współpracy podczas gry.

Gry w toku

Gotowy do dołączenia do gry? Listę trwających gier możesz znaleźć na stronie „Dołącz do gry”. Link do niej zawsze znajdziesz w górnym menu nawigacyjnym. To banalnie proste! Dołącz do gry i pomóż innym w układaniu puzzli.

Bliżej do tradycyjnych puzzli

Przy kartonowych puzzlach gromadzi się często cała rodzina, razem pracując na ostateczny sukces - ułożony obrazek. Wspólny cel, ale także rywalizacja - kto szybciej odnajdzie kolejny pasujący kawałek, kto jest bardziej spostrzegawczy - to sprawia, że puzzle są tak wciągającą rozrywka. Długie rozmowy przy okazji wielogodzinnego układania dopełniają niepowtarzalną atmosferę puzzlowego stolika. Mamy nadzieję, że nasze puzzle przypadną do gustu wielbicielom kartonowych układanek, ale także sprawią wiele przyjemności osobom, które wcześniej nie przepadały za tradycyjnymi puzzlami.

Wirtualny stolik

W naszej grze wieloosobowej (multiplayer) dajemy możliwość utworzenia wirtualnego stolika, przy którym może usiąść kilka osób. Zespół może się składać z obcych osób (to także okazja do poznania się), ale równie dobrze można zaprosić do wspólnej gry online swoich znajomych lub rodzinę. Układać puzzle można spokojnie, dla relaksu, rozmawiając przy tej okazji z innymi graczami. Można też przystąpić do rywalizacji między zespołami, starając się jak najszybciej ułożyć puzzle, popełniając przy okazji jak najmniej błędów. Liczy się więc przede wszystkim dobra współpraca. Zakładając wirtualny stolik możesz wybierać spośród wielu dostępnych obrazków. Podobnie jak w przypadku indywidualnych puzzli online, w grze wieloosobowej liczy się precyzja i prędkość. W wersji multiplayer liczymy czas oraz ruchy poprawne oraz niepoprawne jakie wykonała każda z grających osób. Zadaniem zespołu jest w jak najkrótszym czasie ułożyć obrazek.

Jak zacząć

Zastanawiasz się jak zacząć? Nic prostszego. Poszukaj wolnego miejsca przy stoliku, przy którym toczy się rozgrywka. Możesz też wybrać dowolny obrazek i samemu założyć stolik, do którego inni będą mogli się dołączyć. Aby rozpocząć nową grę wieloosobowa musisz zacząć od wybrania jednego ze zdjęć z naszego katalogu. Gdy na wybranym zdjęciu naciśniesz  "Solve puzzle" będziesz mógł wybrać rodzaj rozgrywki.

Naciskając zielony przycisk "Wybierz poziom trudności" pod zdjęciem, masz możliwość wybrania poziomu trudności, pojawi się lista rozwijana z poziomami trudności zależnymi od ilości puzzli. Niebieski to poziom najłatwiejszy, fioletowy zaś najtrudniejszy. Poziomu trudności nie możesz zmienić w trakcie gry. Gdy rozgrywka będzie dla Ciebie za trudna będziesz musiał utworzyć ją na nowo.

Po wybraniu poziomu trudności naciśnij "Utwórz nowy stolik" aby rozpocząć grę wieloosobową, albo "Zacznij układać puzzle" aby rozpocząć grę w pojedynkę.

W trakcie gry nie ma możliwości zmiany rodzaju rozgrywki.

Po założeniu stolika możesz podzielić się linkiem do gry z przyjaciółmi, wystarczy, że naciśniesz przycisk "Udostępnij" i wybierzesz sposób w jaki chcesz podzielić się linkiem. Możesz udostępnić go na facebooku, pinterestcie, twitterze, wysłać email, osadzić na swojej stronie internetowej, albo skopiować link do schowka i wkleić znajomemu np. na komunikatorze.