Gry dla wielu graczy

Puzzle do wielu graczy

W podstawowej wersji naszych puzzli gracze rywalizują ze sobą, próbując zorganizować puzzle tak precyzyjnie i jak najszybciej, jak to możliwe. Puzzle wieloosobowe oferują również możliwość współpracy podczas gry.

Gry w toku

Gotowy do dołączenia do gry? Możesz znaleźć listę gier w toku na stronie "Dołącz do gry". Zawsze znajdziesz do niego link w górnej nawigacji. Po prostu dołącz do gry i pomóż innym ułożyć puzzle.

Bliżej tradycyjnych puzzli

Przy kartonowych puzzlach często zbiera się cała rodzina, która wspólnie pracuje na końcowy sukces - ułożony obrazek. Wspólny cel, ale i rywalizacja - kto szybciej znajdzie kolejny pasujący element, kto jest bardziej spostrzegawczy - sprawia, że puzzle są tak wciągającą rozrywką. Długie rozmowy podczas wielogodzinnego układania dopełniają niepowtarzalnej atmosfery stołu z puzzlami. Mamy nadzieję, że nasze puzzle przypadną do gustu miłośnikom kartonowych puzzli, ale także sprawią wiele przyjemności osobom, które do tej pory nie przepadały za tradycyjnymi puzzlami.

Wirtualny stół

W naszej grze wieloosobowej dajemy Ci możliwość stworzenia wirtualnego stołu wieloosobowego, przy którym może zasiąść razem kilka osób. Twój zespół może być składający się z nieznajomych (jest również okazją do poznania się), ale możesz również zaprosić przyjaciół lub rodzinę, aby grać online razem. Możesz układać puzzle, aby się zrelaksować i porozmawiać z innymi graczami. Możesz również rozpocząć rywalizację między kolegami z drużyny, starając się ukończyć puzzle jak najszybciej i popełniając jak najmniej błędów. Więc liczy się najbardziej dobra współpraca. Podczas konfigurowania wirtualnego stołu można wybrać z wielu dostępnych zdjęć. Podobnie jak w przypadku układania samemu, w grze wieloosobowej liczy się precyzja i szybkość. W wersji multiplayer liczymy czas oraz poprawne i niepoprawne ruchy, które wykonał każdy z graczy. Zadaniem zespołu jest zorganizowanie obrazu w możliwie najkrótszym czasie.

Jak zaczac

Zastanawiasz się, jak zacząć? Nic łatwiejszego. Poszukaj pustego miejsca przy stole, gdzie ma miejsce gra. Możesz także wybrać dowolne zdjęcie i skonfigurować stół, gdzie inni mogą się dołączyć. Aby rozpocząć nową grę multiplayer, musisz wybrać jeden z zdjęć z naszego katalogu. Kiedy naciśniesz "Ułóż puzzle" na wybranym zdjęciu, będziesz mógł wybrać rodzaj gry.

Naciskając zielony przycisk "{difficultybutton}" pod zdjęciem, możesz ustawić poziom trudności, pojawi się lista rozwijana z poziomami trudności w zależności od liczby elementów puzzli. Niebieski jest najłatwiejszym poziomem, a fioletowy jest najtrudniejszy. Nie możesz zmienić poziomu trudności podczas gry. Kiedy gra będzie dla ciebie zbyt trudna, będziesz musiał go odtworzyć.

Po wybraniu poziomu trudności, naciśnij "Utwórz stół do gry wieloosobowej", aby rozpocząć grę wieloosobową, lub "Rozpocznij nową grę", aby rozpocząć grę solo.

Nie można zmienić rodzaju gry podczas gry.

Po ustawieniu stołu, możesz udostępnić link do gry swoim znajomym, wystarczy nacisnąć przycisk "Udostępnij" i wybrać sposób, w jaki chcesz udostępnić link. Możesz udostępnić go na Facebooku, Pinterest, Twitter, wyślij e-mail lub skopiuj link do schowka i wklej go do znajomego na posłańca.