Jak rozpocząć puzzle dla wielu graczy?

Wybierz puzzle

Aby rozpocząć nową grę multiplayer, musisz wybrać jeden z zdjęć z naszego katalogu. Kiedy naciśniesz "Ułóż puzzle" na wybranym zdjęciu, będziesz mógł wybrać rodzaj gry.

Wybierz poziom trudności

Naciskając zielony przycisk "Wybierz poziom trudności" pod zdjęciem, możesz ustawić poziom trudności, pojawi się lista rozwijana z poziomami trudności w zależności od liczby elementów puzzli. Niebieski jest najłatwiejszym poziomem, a fioletowy jest najtrudniejszy. Nie możesz zmienić poziomu trudności podczas gry. Kiedy gra będzie dla ciebie zbyt trudna, będziesz musiał go odtworzyć.

Utwórz nowy stół do gry wieloosobowej

Po wybraniu poziomu trudności, naciśnij "Utwórz stół do gry wieloosobowej", aby rozpocząć grę wieloosobową, lub "Rozpocznij nową grę", aby rozpocząć grę solo.

Nie można zmienić rodzaju gry podczas gry.

Udostępniaj grę

Po ustawieniu stołu, możesz udostępnić link do gry swoim znajomym, wystarczy nacisnąć przycisk "Udostępnij" i wybrać sposób, w jaki chcesz udostępnić link. Możesz udostępnić go na Facebooku, Pinterest, Twitter, wyślij e-mail lub skopiuj link do schowka i wklej go do znajomego na posłańca.