Budynki w Nowym Jorku (USA)

(c) iofoto (123rf) 126 2008-08-19
Budynki w Nowym Jorku (USA) puzzle ze zdjęcia
126
733
35

Nowy Jork (New York City) to największe, pod względem liczby zamieszkujących je ludzi, miasto w Stanach Zjednoczonych. Położone jest u ujścia rzek Hudson i East River, na wschodnim wybrzeżu USA. "Miasto, które nigdy nie zasypia" jest jednym z najważniejszych światowych centrów finansowych i medialnych. Znajduje się tutaj także m.in. główna siedziba Organizacji Narodów Zjednoczonych.

miasto miasteczko krajobraz wieża wiele wypełniony wiązka brązowy sąsiedztwo obszar miejski obszar metropolitalny zastosowań mieszanych budynek fasada dzielnica wieżowiec pejzaż miejski miejski styl śródmieście metropolia wieżowiec woda banan własność nieruchomość widok z lotu ptaka ludzka osada tło kondominium biurowiec sylwetka na tle nieba infrastruktura ptak fotografia wysoki świat beżowy dzień antenowy wysoki wzrost środowisko naturalne niebo ameryka północna stany zjednoczone nowy jork empire state building ameryka północna ameryki

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

128, okjak dla mnie za ciasno 129udalo sie,wynik 134:):)udalo sie842ufff...super!!co za tlok.bryyyJeden błąd i tyle kosztuje zachodu125 okTo było trudne. 149 ruchów. U mnie też gościł diabeł z ogonem. Na ostatnich 2 ruchach, ale szybko go wypatrzyłam.Rewelacyjne puzzle, w moim guście, ale warto by sie nauczyć układac, bo wyniki mam dziadowskie! - Olanna(169)Puzzle fajne ale zdjęcie bardzo kiepskie.123..i jak na pierwsze podejście (i ostatnie!) nie jest źle!Ostatnie dwa kawałki jakby diabeł ogonem nakrył, ale się uparłam :)dobre, idzie oczopląsu dostać :)Ach ten Nowy Jork! Z marnym sukcesem, ale dużym relaksem!Mój rekord 132!!! Brawo!!! Super obrazek!!mocne - całkiem okJebitneniby 125 ruchów ale i tak jestem zadowolona604, nieźle jak na takie trudneNo i proszę !... jakie ładne "blokowisko" ... ;-)Świetne! Nieźle musiałam wytężać wzrok!Nie było lekko, ale udało się :-)łatwiznasuper wiecej takichPuzzle super. Proszę o więcej takich i trudniejszych.trudne...średnie, przyjemne :)trudne :)Nice ;-)hard!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Architektura