Kolekcja znaczków z całego świata

(c) Hillel Steinberg (123rf) 247 2008-10-23
Kolekcja znaczków z całego świata puzzle
247
1677
34

Znaczki pocztowe używane są do opłacania usług pocztowych. Dzięki swojej różnorodności i powszechności są kolekcjonowane praktycznie na całym świecie. Pierwszym znaczkiem był, wydany w 1840 w Anglii, Penny Black.

irlandia stół wiele miejski styl ludzka osada produkt papierowy barwistość projekt kreskówka kolekcja przedmiotów książka włókienniczy linia dzieła wizualne obraz symetria układanka rysunek odzież szkoła ilustracja czcionka świat postać fikcyjna gry niedźwiedź symbol organizm znaczek pocztowy rekreacja pościel kolaż łóżko mapa europa zjednoczone królestwo północna europa

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

13 lat i tylko dwa wyniki zapisane ? coś tu nie tak , chyba ipuzzle nie zawsze działają , mnie też się zdarzyło , że ipuzzle nie zapisywało moich wyników . po długich poszukiwaniach okazało się , że nie można na stronie ipuzzle blokować reklam , bo wówczas niecałkowicie działająnie wazny czas,wazne ze ukonczone...ufff bardzo okuffmasakra!!!1104-mój pierwszy i ostatni raz-chyba najtrudniejsze puzzle911 oj moje oczy tragedia.2076 i cztery dni układania...1448 układałam dwa dni , masakra.To daje satysfakcje samo ułożenieSZok!!! wynik nie ważny, czas też nie ale UKOŃCZONE!FantastyczneChyba najtrudniejsze... Ale i tak fajna zabawa...totalna masakraNo za drugim razem dużżżo lepiej, jak się wie co sie układa! Powiększenie prawie 5krotne kompletnie deformuje obraz i leci się na "pridumku"! ;(( Ten znaczek, w różu indyjskim, facecika z trzcinkami i to wielokrotnie jest powalający!!! 743 ;))951 ... i TO nie jest NAJWIĘKSZYM wyzwaniem???trudnetrudniaste!!!super tylko nieco zamazane zlewaly sie konturydało mi popalić, czuję się prawie jak kasjerka w biedronce - 8 godz bez wychodzenia do toalety :) na szczęście obyło się bez pampersów :DBARDZO TRUDNE I WCIĄGAJĄCEułożyłem i to się liczyprzegieliście... xD po tygodniu się udało!Niesapowity hardcore. 5 albo 6 podejść, ale w końcu się udało.Dla mnie liderką i tak jest RYBEŃKA!Ułożyła tą plątaninę pierwsza!to był niezły koszmar...Mam kolorowo w oczkach. Warto było ułożyć.SUPER!to było coś!!! kalejdoskop przed oczami,ale było warto!!!!!I also like the hard ones.this is my favorite puzzle, more pleasemore of these hard ones pleasetough,Auf que dificil!! tarde tres dias o cuatro!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Inne