Patagonia (Argentyna)

(c) Julian Rovagnati (123rf) 24 2008-05-20
Patagonia (Argentyna) puzzle
24
1095
50

Patagonia to kraina o powierzchni prawie miliona kilometrów kwadratowych. Znajduje się ona w południowej części Ameryki Południowej, położona na terenie Argentyny i częściowo Chile. Nazwa Patagonia pochodzi od słowa "Patagon", którym Magellan ludzi zamieszkujących te terneny. Charakteryzowali się oni znacznie wyższym wzrostem niż przeciętni Europejczycy.

krajobraz chile argentyna pokryty na wolnym powietrzu góra pole niebieski naturalny krajobraz nachylenie wzgórze teren geologia pasmo górskie zjawisko geologiczne wodny lazur śnieg jazda na nartach świat chmura dzień grzbiet alpy szczyt ukształtowanie terenu lodowcowego polarny zimowy zamrażanie pokrywa lodowa morena jezioro polodowcowe masyw górski lodowiec lód morski ocean arktyczny niebo arktyczny nunatak araate góra lodowa lód ameryka południowa polarowa czapka z lodem patagonia ameryki lodowiec perito moreno lodowiec upsala

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

51525456piękne i trudne 79groznie i pieknie130ale pięknepiekne śmiertelnie76,ok.aż 78 ale białooo:)udalo bo caly kolor bialyPrzepiękne zdjęcie, dziękuję za możliwość chili relaksu68114 ale ułożyłamwidoczek piękny ale dość trudny jak na ten poziom 70103okio_OChoć jednolite kolorystycznie to nie takie trudne...Są piękne widoki na ZiemiNie było łatwo, biały z białym się zlewał ^^ No i ten niebieski :) Ale widoczek niczego sobie ;)Ile odcieni może mieć biel! :)57 ;-(A gdzie są te niedźwiedzie polarne ;)Śliczne...Latwe,na szczescie. ;pNiby lekkie a jednak trzeba się starać.nie lubie sniegu ale widok jest piekny ...dominikowi sie podobaAż się zimno robi:)brrry! Powiało trochę po plecach;-)Powinny być dwie wersje do układania: jedna na czas, a druga dla zabawy. Wkurza mnie to, że jak tylko coś ułożę, to wszystko od razu znika!wreszcie się udało! jestem na liscieSuper zabawa.No i oki. Trudne było.nie było najłatwiejsze do ułożenia, najprzyjemniejsze też nie, brrr...czuję się jak LODOWY, LODOWY PINGWIN xD 8)całkiem...całkiem...łatwiznalodowo!!NIE BYłO łATWOEhh na świecie jest tak wiele pięknych miejsc, o których ludzie nawet nie mają pojęcia..Dla ochlody w upalny dzienBiałe niebo, białe chmury, biało w oczach a za oknem zielone drzewa i wiosna.ok 96;;;hardhermoso mi pais!!!Cold and beautiful. Glad I"m on the Gulf Coast!!This puzzle made me cold!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura