Patagonia (Argentyna) puzzle online

(c) Julian Rovagnati (123rf) 24 2008-05-20
Patagonia (Argentyna) puzzle online
24
1104
50

Patagonia to kraina o powierzchni prawie miliona kilometrów kwadratowych. Znajduje się ona w południowej części Ameryki Południowej, położona na terenie Argentyny i częściowo Chile. Nazwa Patagonia pochodzi od słowa "Patagon", którym Magellan ludzi zamieszkujących te terneny. Charakteryzowali się oni znacznie wyższym wzrostem niż przeciętni Europejczycy.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru Aktualizowane co 10 min.

Najlepszy czas

  Najlepsza dokładność

   Krajobraz Chile Argentyna pokryty na wolnym powietrzu Góra pole Barwa niebieska Krajobraz naturalny Nachylenie Wzgórze Rzeźba terenu Geologia Łańcuch górski zjawisko geologiczne wodny lazur Śnieg Narciarstwo Świat Chmura (meteorologia) Dzień astronomiczny Grzbiet górski Alpy Szczyt (geografia) Rzeźba glacjalna polarny Zima Krzepnięcie Czapa lodowa Morena Jezioro polodowcowe Masyw górski Lodowiec Lód morski Ocean Arktyczny Niebo Arktyka Nunatak araate Góra lodowa Lód Ameryka Południowa Polarna czapa lodowa Patagonia Ameryka Perito Moreno Upsala (lodowiec)

   Ułóż podobne puzzle

   Lodowiec Perito Moreno (Argentyna) puzzle onlineGórska rzeka w Himalajach puzzle online ze zdjęciaMount Everest puzzle onlineTignes (Francja) puzzle onlineLodowiec1 puzzle onlineLodowiec2 puzzle online ze zdjęcia

   Komentarze

   Ile odcieni może mieć biel! :)57 ;-(A gdzie są te niedźwiedzie polarne ;)Śliczne...Latwe,na szczescie. ;pNiby lekkie a jednak trzeba się starać.nie lubie sniegu ale widok jest piekny ...dominikowi sie podobaAż się zimno robi:)brrry! Powiało trochę po plecach;-)Nie było łatwo, biały z białym się zlewał ^^ No i ten niebieski :) Ale widoczek niczego sobie ;)wreszcie się udało! jestem na liscieSuper zabawa.No i oki. Trudne było.nie było najłatwiejsze do ułożenia, najprzyjemniejsze też nie, brrr...czuję się jak LODOWY, LODOWY PINGWIN xD 8)całkiem...całkiem...łatwiznalodowo!!NIE BYłO łATWOEhh na świecie jest tak wiele pięknych miejsc, o których ludzie nawet nie mają pojęcia..Dla ochlody w upalny dzienPowinny być dwie wersje do układania: jedna na czas, a druga dla zabawy. Wkurza mnie to, że jak tylko coś ułożę, to wszystko od razu znika!Białe niebo, białe chmury, biało w oczach a za oknem zielone drzewa i wiosna.525456piękne i trudne 79groznie i pieknie130ale pięknepiekne śmiertelnie76,ok.aż 78 ale białooo:)udalo bo caly kolor bialyPrzepiękne zdjęcie, dziękuję za możliwość chili relaksu68114 ale ułożyłamwidoczek piękny ale dość trudny jak na ten poziom 70103okio_OChoć jednolite kolorystycznie to nie takie trudne...51Są piękne widoki na Ziemiok 96;;;hardhermoso mi pais!!!Cold and beautiful. Glad I"m on the Gulf Coast!!This puzzle made me cold!

   Oceń tę grę

   Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

   Dodaj komentarz

   Inne puzzle z kategorii Natura

   Kolorowe kamienie i skały puzzle onlinepuzzle4e puzzle online ze zdjęciaWspaniałe patio 2 puzzle onlinejuka puzzle online ze zdjęciaCo tam w ogródku? puzzle online ze zdjęcia