Patagonia (Argentyna)

(c) Julian Rovagnati (123rf) 24 2008-05-20
Patagonia (Argentyna) puzzle
24
1082
1:11
24
50

Patagonia to kraina o powierzchni prawie miliona kilometrów kwadratowych. Znajduje się ona w południowej części Ameryki Południowej, położona na terenie Argentyny i częściowo Chile. Nazwa Patagonia pochodzi od słowa "Patagon", którym Magellan ludzi zamieszkujących te terneny. Charakteryzowali się oni znacznie wyższym wzrostem niż przeciętni Europejczycy.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 6×4 (24 elementy) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

  • 1:11ALCIA
  • 1:41Ewka
  • 5:40Gaga

Najlepsza dokładność

  • 24Gaga
  • 25Ewka
  • 30ALCIA

Ułóż podobne puzzle

krajobrazchileargentynapokrytydużyludziena wolnym powietrzugóragrupapoleniebieskinaturanachyleniewzgórzepasmo górskiezjawisko geologicznewodnylazurśniegjazda na nartachświatdzieńgrzbietalpyszczytukształtowanie terenu lodowcowegopolarnyzimowyzamrażaniepokrywa lodowamorenajezioro polodowcowemasyw górskilodowiecarktycznynunatakarktycznyaraateameryka południowaameryki

Komentarze

51 52 54 56 piękne i trudne 79 groznie i pieknie130 ale piękne piekne śmiertelnie 76,ok. aż 78 ale białooo :) udalo bo caly kolor bialy Przepiękne zdjęcie, dziękuję za możliwość chili relaksu 68 114 ale ułożyłam widoczek piękny ale dość trudny jak na ten poziom 70 103 oki o_O Choć jednolite kolorystycznie to nie takie trudne... Są piękne widoki na Ziemi Nie było łatwo, biały z białym się zlewał ^^ No i ten niebieski :) Ale widoczek niczego sobie ;) Ile odcieni może mieć biel! :) 57 ;-( A gdzie są te niedźwiedzie polarne ;) Śliczne... Latwe,na szczescie. ;p Niby lekkie a jednak trzeba się starać. nie lubie sniegu ale widok jest piekny ... dominikowi sie podoba Aż się zimno robi:) brrry! Powiało trochę po plecach;-) Powinny być dwie wersje do układania: jedna na czas, a druga dla zabawy. Wkurza mnie to, że jak tylko coś ułożę, to wszystko od razu znika! wreszcie się udało! jestem na liscie Super zabawa. No i oki. Trudne było. nie było najłatwiejsze do ułożenia, najprzyjemniejsze też nie, brrr... czuję się jak LODOWY, LODOWY PINGWIN xD 8) całkiem...całkiem... łatwizna lodowo!! NIE BYłO łATWO Ehh na świecie jest tak wiele pięknych miejsc, o których ludzie nawet nie mają pojęcia.. Dla ochlody w upalny dzien Białe niebo, białe chmury, biało w oczach a za oknem zielone drzewa i wiosna. ok 96;;; hard hermoso mi pais!!! Cold and beautiful. Glad I"m on the Gulf Coast!! This puzzle made me cold!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura