Martinské hole (Słowacja)

(c) Radovan Kraker (123rf) 72 2008-07-10
Martinské hole (Słowacja) puzzle ze zdjęcia
72
768
37

Martinské hole to popularny ośrodek narciarski położony na zboczach pasma górskiego Mała Fatra, w pobliżu miejscowości Martin. Malownicze trasy narciarskie o umiarkowanym stopniu trudności, oznaczone jako niebieskie i czerwone, znajdują się na wysokości od 1150 do 1450 m n.p.m. Narciarstwo i turystyka na Martinskich holach ma długą, sięgającą początku lat 20. XX wieku, tradycję. Pierwszy wyciąg narciarski został tam wybudowany w 1957 roku.

krajobraz pokryty bok na wolnym powietrzu jazda konna drzewo góra roślina ma na sobie droga górzyste formy terenu naturalny krajobraz nachylenie wzgórze teren pasmo górskie zjawisko geologiczne śnieg jazda na nartach chmura ukształtowanie terenu lodowcowego zdrewniała roślina las zimowy zimozielony rodzina sosny drzewo iglaste świerk zamrażanie mróz modrzew pokrywa lodowa opad atmosferyczny skoki las świerkowo-jodłowy piste rekreacja wyciąg narciarski winda umiarkowany iglasty stok narciarski niebo narty jaskółka oknówka człowiek mała fatra wielka fatra martinské hole

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

ZIMOWA KRAINA :D89 na ochłodę wspaniałe pucelkiok13373spokojnie Zima,wynik 73Ludzie, byłam tam w zeszłym roku latem i bardzo mi się podobało, a teraz nie rozpoznałam miejsca i dopiero po ułożeniu przeczytałam nazwę. Co za urok!o jest napisane, że to stok narciarski, a ja myślałam przez całe układanie, że droga dla skuterów śnieżnych xD:)Trudnenie było to takie trudne131oletrudne:)fajne!71 okidzie mi coraz lepiejWszystkie takie same,hehehe. ;pptroche trudne;;;-( 77asasOKI:}:}Zima w komputerze a za niedługo zawita u nas ,myślałam że będę te puzzle układać do zimy.Ale skończyłam już.Zimowo:)łatwiznamiła odmiana tego lataZima latem... brrrwidok przecudny choc osobiscie nie lubie zimy ale poukladac ...to cos innegoJa chcę już zime :)Zima w środku lata? brrrfajna zabawaw środku lata zima...niceJust rightq belleza!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura