Jesień w Michigan (USA)

(c) snehit (123rf) 70 2008-10-04
Jesień w Michigan (USA) puzzle online
70
1242
72

Jesienna sceneria Półwyspu Górnego w amerykańskim stanie Michigan. Stan Michigan położony jest na dwóch półwyspach. Powierzchnia Półwyspu Górnego to prawie jedna trzecia powierzchni całego stanu, jednak mieszka tam zaledwie 3% ludzi zamieszkujących stan.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7 (70 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazwielepomarańczowyna wolnym powietrzuławkadrzewogrupazielonypoleroślinatrawanaturaścieżkadrewnowegetacjanaturalny krajobrazparkliśćliściastejesieńznakpowierzchniadrewno liściasteświatło słonecznespołeczność roślinnazdrewniała roślinarezerwat przyrodylasspadekekoregionśladpółnocnyśrodowisko naturalneklonstary laslesisty terengajlesistytopolamichiganameryki

Komentarze

ok essa latwe byq 51,,, 58 Ta ścieżka zaprasza na spacer. Ciekawe co jest za zakrętem? jest cudo 97 58 massakra ok Trudne te listeczki (+_+) :) 55 =^..^= :) 52 :) JAKBYM ZGUBIŁA SIĘ W LESIE- SUPER!!! latwe ukladanki ale bledy ... piękna fotka gochacz też pięknie 72 70 85 chyba niezle ok Cudowne wspomnienie jesieni, co prawda nie w Michigan, ale równie cudownej miejscowości... ładny las lubie to 105 w Polsce nie ma pięknych jesieni??? piękna alejka ole Pomieszane z poplątanym:) 105 te michigan to jakos nie specjalnie się wyróżnia. Lubię to zdjęcie, ale chyba nigdy nie nauczę się układać go poprawnie. A właściwie to czym się różni jesień w Michigan od jesieni w Polsce? :) nie lubię jesieni :] udało mi się Gdzie się podziały moje poprzednie wpisy? łoboże xD cudowna jesień fajne puzzle;) miły wypoczynek przepiękna jesień, taka sama jak w Polsce... Fajne jesienne kolorki slawek 53 ;-( Piekna jesien... :)) ok Taki fajny lasek a za moim oknem pada śnieg. jak to w lesie- ciasno!! ;-) fa Oj, troszkę namieszały te drzewa :) ale udało się w 85 za pierwszym razem. fajnie byłoby sie przejśc tą ścieżką z mężem... piękny widok... trzeba myślić Przyjemnie się układało ok super lamioczka Łatwe:) 59 jesien jak z obrazka cudna chcialo by sie pochodzic po takim pieknym lesie przy takiej pogodzie ... Oj, można się zgubić w tym lesie;] czy to jesień? super Jesień jak zwykle kolorowa. Łatwizna Jesień. Zupełnie jak u mnie za oknem. nice Alberi difficili, bei colori ok Afafa!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura