Owca domowa

Chang Wei Ong 54 2011-11-06
Owca domowa puzzle ze zdjęcia
54
2849
78

Owca domowa to hodowlane zwierzę z rodziny krętorogich, wywodzące się od owcy dzikiej. Uważa się, że owce to pierwsze zwierzęta udomowione przez człowieka już 11 tys. lat temu. Początkowo z hodowanych na obszarach górskich i stepowych owiec uzyskiwano mleko, mięso i skórę, obecnie przede wszystkim pozyskuje się z nich wełnę. Istnieje wiele ras owiec domowych występujących w różnych środowiskach.

krajobraz zwierzę zwierzęta pokryty bok na wolnym powietrzu mały woda góra zielony pole roślina trawa jezioro pasący się pysk płowy zwierzę pracujące ssak naturalny krajobraz wzgórze stok ukształtowanie terenu owca rośliny okrywowe obszar wiejski rzeczny strumienie zwierzę lądowe trawiasty łąka bujny łąka preria pastwisko rodzina traw bydło żywy inwentarz wołowy owca merynosa udomowione owce

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Piękniutka owieczka . 59Ta trawa oczoplasexxxtraOwieczka łatwa, ale reszta mniej57CIUT LEPIEJ 54SZOK 6172MopsMopsok 66fajna owieczka63,ok.cudo56(52) Świątecznie, bożonarodzeniowo i tropikalnie.CUDOWNA OWIECZKAok6953Ładna:)okbeee;'l80.Wynik wypasiony jak ta owca!słodka owieczka domowa szkoda że ja nie mam takiej owieczki5357!!!0k!!!Baranina przerobila mnie na 61.SYMPATYCZNA OWIECZKA!!!lol63'''rozwalimy konkurencje bo jesteśmy rudzi!!!@@@ rudzi rządzom nasz profil na facebboku56świetna zabawa65baranek przypomina o zbliżających się świętach.ok55 ok///ach ta woda...54 =^..^=Razem Z Tomkiem Zabrze 2013.ach ta trawaŁadny widok56udało sieO.oheh najlepszy rekord :Dheh to nie najlepszy wynik , ale boski nie?? ;DKOKOSgłowa boliszybko poszło:):)olepodoba mi się ta układanka77Wynik 60, jak zwykle problemy z zieleniąok.wole swojego wyniku nie komentowac...:::DDD110było dość ciekawieBardzo miło układać się miłego baranka.faaajna ;)fajna owieczka,to moj pierwszy -it's my first puzzleokokfajna owca:)ładna owieczkaFajna owieczka :)głupiee;DokI LOVE SHEEP!!! BAAA!!!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura