Rzeka w Parku Narodowym Abisko (Szwecja)

Sandra Kemppainen 54 2012-01-03
Rzeka w Parku Narodowym Abisko (Szwecja) puzzle ze zdjęcia
54
1120
25

Szwedzki Park Narodowy położony w okolicach wsi Abisko to jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych kraju. Park znany jest w świecie z malowniczych formacji skalnych, tworzących piękne kaniony, przez które przepływają krystalicznie czyste potoki i rzeki. Takie krajobrazy powinny szczególnie zainteresować miłośników nieskażonej przyrody, wielbicieli górskich wędrówek oraz... artystów-fotografików. Wyprawa do Parku Abisko to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu.

krajobraz szwecja z drewna na wolnym powietrzu ławka woda rzeka drzewo góra ciało deska roślina skała wodospad skalisty pieszy złóg naturalny krajobraz skała macierzysta odkrywka teren geologia tworzenie erozja kanion park ukształtowanie terenu chmura rzeka bank zasoby wodne górska rzeka rzeczny strumienie wylądować klif strefa nadbrzeżna rezerwat przyrody strumień zatoczka cypel park narodowy klippe nagły niebo formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne formy rzeczne strumieni europa rzeki północna europa park narodowy abisko abisko

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Ach te skały-122jestnjgchhhfświetne :-)nie byłam pewna , że ułożę-139okTrudny,wynik,104112, przyjemne wyzwanieuporałam się w 142:)147 bardzo mnie ponioslo ale widok pieknyach te gorki ...115Niesamowity widok, 95107 niełatwo ale wartotrudny dosyć97oknie jest tak źle :)udalo sie za drugim razemwidok piękny ale bardzo trudny wynikiem się nie będę chwaliłaPiękny widok, 94138301:):)

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura