Plaża na wybrzeżu Kauai (USA)

Kenneth Sponsler 70 2012-04-17
Plaża na wybrzeżu Kauai (USA) puzzle ze zdjęcia
70
1908
41

Kauai to leżąca w obrębie archipelagu hawajskim wyspa, znana jako wielka atrakcja turystyczna ze względu na piękne krajobrazy przyrody: doliny, wodospady, wybrzeża klifowe i plaże. Zwłaszcza te ostatnie są godne polecenia. Plaże na wyspie charakteryzują się jasnym, ciepłym piaskiem, czystymi wodami przybrzeżnymi, oryginalną roślinnością (palmy) oraz tradycyjną, hawajską zabudową (drewniane lub drewniano-ceglane jednorodzinne domki). Plaże Kauai to świetne miejsca do letniego wypoczynku.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 10×7 (70 elementów) Aktualizowane co 2 godziny

Najlepszy czas

Najlepsza dokładność

Ułóż podobne puzzle

krajobrazludziedomna wolnym powietrzuwodadrzewoplażaparasoloceanciałodeskagrupanaturapieszywybrzeżearecalesdrzewo palmowekraje tropikalnez przoduprzybrzeżnyoceanicznyukształtowanie terenuwybrzeżewodnylazurchmurafalalatosurfingpiasekwiatrfala wiatrukaraibypiaszczystyameryka północnastany zjednoczonehawaiiameryki

Komentarze

ok jakie te stany sa piekne Cudownie... 117 lubialem, wynik 104 jest :) widok piękny, układasz i marzysz o urlopie na tej plaży i... rozpraszasz się!!! nie skupiasz się na układaniu tylko na widoku i swoich myślach do których się uśmiechasz, marzenie... :-) :-) :-) ... ok 132 :-( ok 96 :P taki widok zawsze cieszy oko 124 103 =^..^= w czasie huraganów musi być tam nie wesoło 180 :) ok 93 jest ok pięknie widok 118 nie jest żle 145 :))) ok 117 133 UDAŁO SIĘ :) ole [][]iokhj Super Już drugi raz próbuję ale wynik daleki od dobrego (woda to masakra) super nie ma się czym chwalić ekstra! (|) ok (: :) Good puzzle with a variety of texture. Yes!

Oceń tę grę

Nie ma jeszcze głosów - bądź pierwszy Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Natura